New Holland wprowadza w prasach BigBaler Plus nową generację supłaczy Loop Master™

Nie ma znaczenia, z czego są zrobione ani jakie jest ich przeznaczenie – duże bele mają coś wspólnego, a mianowicie muszą być mocno związane, aby zapewnić efektywność załadunku, transportu i składowania. Jakość beli zależy od profesjonalnego belowania, a technologia wiązania węzłów ma decydujący wpływ na zapewnienie trwałego stopnia zgniotu i integralności beli podczas przeładunku i transportu.

Od ponad 30 lat marka New Holland wiedzie prym w technologii wiązania podwójnych węzłów i czerpiąc z tych doświadczeń wprowadza nowe unikatowe udoskonalenie: nowy opatentowany supłacz Loop Master™, który znajdzie zastosowanie w prasach wielkogabarytowych serii BigBaler.
Klienci używający wielkogabarytowych pras kostkujących oczekują maksymalnej wydajności, niezawodnego systemu supłaczy i niskich kosztów jednostkowych formowania beli. Supłacz odgrywa fundamentalną rolę przy formowaniu beli. Supłacz LoopMaster™ marki New Holland jest gotowy na to wyzwanie i wprowadza nowy standard w branży.

Eliminacja pozostałości sznurka na beli i na polu
Wiązanie węzłów w pętelkę eliminuje resztki sznurka pozostające na beli, a tym samym zwiększa jakość paszy. Brak resztek sznurka na polu, ogranicza z kolei wpływ na środowisko naturalne. Według naszych obliczeń, przy uformowaniu 10 000 bel w sezonie pozwala to wyeliminować 3 km resztek sznurka, które zanieczyszczają paszę i pole.

Jeszcze mocniejsze węzły o większej odporności na rozciąganie
Wiązane w pętelkę węzły ze sznurka są o 30% mocniejsze, co przekłada się na niezawodny proces formowania beli i znaczny wzrost wydajności.

– Mocny, niezawodny węzeł w połączeniu z najwyższej jakości paszą: marka New Holland z radością informuje, że jest w stanie spełnić to życzenie naszych klientów – mówi David Rapkins, Global Product Manager ds. Pras Wielkogabarytowych New Holland Agriculture. – Nowy supłacz LoopMaster™ znacznie ogranicza ryzyko pęknięcia lub rozwiązania węzła, co znacznie utrudniało życie operatorowi. Jednocześnie cechują go powszechnie uznane zalety naszego najlepszego w branży systemu podwójnych supłaczy – wyższy stopień zgniotu przy mniejszym naprężeniu sznurka i niezrównana wydajność wiązania. Ponadto nasi klienci (i ich zwierzęta) z pewnością docenią wyeliminowanie resztek sznurka z beli i pola.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *