New Holland T5 AutoCommand™ zapewnia niezrównany poziom komfortu

New Holland Agriculture poszerza serię T5 o nowe modele z już nagrodzoną bezstopniową przekładnią AutoCommand™. Nową serię wyróżnia przestronna kabina i wysoki  poziom komfortu, gwarantujące unikalną przyjemność z jazdy, oraz najlepsze osiągi i najwyższą moc w swojej klasie. Dzięki wymienionym cechom nowa seria ciągników T5 Auto Command™ stanowi ofertę maszyn o szerokim zastosowaniu min. do pracy na łąkach, w gospodarstwach uprawowych, przy transporcie, kultywacji gleby czy pracach komunalnych.
Sean Lennon, dyrektor działu ciągników, mówi: – Nowy ciągnik T5 AutoCommand™ jest idealną maszyną dla gospodarstw mieszanych, gospodarstw mlecznych średniej wielkości i rolników często korzystających z ładowacza czołowego. Nowa seria ciągników została stworzona z myślą o tych klientach, którzy potrzebują wszechstronnego i niezwykle zwrotnego ciągnika przeznaczonego do prac wykonywanych przy użyciu WOM-u takich jak koszenie, belowanie, nawożenie, uprawa gleby.

Wyróżniona nagrodami przekładnia bezstopniowa AutoCommand™ jest gwarancją najwyższej jakości

Zastosowana przekładnia Auto Command, wyróżniona wieloma nagrodami dodaje nowych możliwości w dotychczasowej serii ciągników T5. Szczególnie prace związane z transportem lub  wymagające precyzyjnej prędkości jazdy są wykonywane z nową jakością i wydajnością. Możliwość wyboru trzech trybów przyśpieszania i hamowania pozwala dopasować maszynę do każdej pracy. Wybór niskiej dynamiki pracy przekładni umożliwia delikatną zmianę kierunku jazdy, co wyśmienicie się sprawdza przy transporcie lub pracy na śliskim terenie. Standardowe ustawienie dynamiki przekładni jest przeznaczone do tradycyjnych prac polowych, a wybór trybu dynamicznego wpływa na natychmiastową reakcję. Fantastyczna zwrotność w połączeniu z płynną zmianą kierunku jazdy sprawiają, że T5 AutoCommand jest stworzony do pracy z ładowaczem czołowym.

Nowy, niskoemisyjny silnik FPT NEF spełniający wymogi normy Stage V z technologią ECOBlue™ HI-eSCR2 o największej mocy w swojej klasie

Sprawdzony i niezawodny 4-cylindrowy silnik NEF, zaprojektowany przez FTP Industrial o pojemności skokowej 4,5 l cechują świetne osiągi i maksymalna moc od 110 do 140 KM – o 20 KM większa niż w aktualnie dostępnym modelu T5.120 ElectroCommand™. Ciągniki T5 AutoCommand z silnikiem NEF, który jest wyposażony w nowy, opracowany przez firmę FPT Industrial układ Hi-ESCR2, spełnia wymogi normy emisji spalin Stage V. Innowacyjny układ neutralizacji spalin nie wymaga żadnych nakładów konserwacyjnych, dzięki czemu redukuje koszty eksploatacji. Zajmuje on mało miejsca pod maską, zapewniając tym samym maksymalną widoczność. Kompaktowe wymiary, brak układu EGR i prosta konstrukcja zapewniają maksymalną niezawodność silnika.

Kabina Horizon™ o największej kubaturze zapewnia duży komfort, niezrównane pole widzenia i ergonomikę w swej klasie

Ciągniki T5 AutoCommand wyróżnia najlepsze środowisko pracy operatora w tej klasie maszyn, które zapewnia najlepsza w segmencie kabina Horizon™. Unikalna przestronność, niski poziom hałasu, wyśmienita ergonomia, nowoczesne i obsługiwane intuicyjnie elementy sterowania na podłokietniku SideWinder™ składają się na komfort obsługi. Najlepszą w klasie widoczność w każdym kierunku, osiągnięto dzięki jednoczęściowej szybie przedniej i dużej powierzchni przeszklenia kabiny. Szerokie pole widzenia potęgują duże lusterka boczne z regulowanym górnym segmentem, który zapewnia świetny widok drogi przy poruszaniu się z dużą prędkością.

Wersja Blue Power z wieloma ekskluzywnymi funkcjami i komfortem na najwyższym poziomie

Seria T5 AutoCommand składa się z 4 modeli o maksymalnej mocy od 110 – 140 KM.  Klienci oczekujący od ciągnika czegoś więcej niż tylko maszyny do pracy mogą sięgnąć po flagowy model T5.140 w wersji Blue Power z ekskluzywnym wyposażeniem.  Jako typowego członka już kultowej rodziny Blue Power wyróżniają go najwyższy komfort, najnowsze technologie i efektowna stylistyka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *