New Holland – najczęściej kupowane ciągniki w Polsce

Według najnowszych danych rejestracyjnych CEPiK* za pierwsze półrocze 2018 roku, co 5 nowy ciągnik w Polsce to właśnie New Holland. Niezaprzeczalnie marka New Holland w kolejnym roku potwierdza swoją dominującą pozycję w sprzedaży nowych traktorów.

Czerwiec przyniósł lekkie ożywienie na krajowym rynku sprzedaży ciągników rolniczych w stosunku do maja br. Jest to tym samym drugi po kwietniu miesiąc w 2018 roku, w którym odnotowano lepszy wynik niż w analogicznym okresie 2017. W czerwcu zarejestrowano 832 nowe ciągniki, co daje wynik lepszy o 7,6% w stosunku do czerwca zeszłego roku. Liczba zarejestrowanych w pierwszym półroczu nowych ciągników rolniczych wszystkich marek wyniosła 3983 sztuki. To wartość o 4% niższa od ilości w analogicznym okresie 2017. Niebieskie ciągniki New Holland pomimo tego poprawiły swój wynik, jak widać wielu z Klientów kieruje swoje preferencje w stronę Lidera sprzedaży od 2009 roku.

Największym zainteresowaniem wśród klientów marki New Holland cieszyły się modele TD5.85 oraz T7.165S. Według danych rejestracyjnych*, w pierwszym i drugim kwartale bieżącego roku,  w polskich gospodarstwach pojawiło się 808 ciągników marki New Holland, co świadczy o  20% wzroście, w porównaniu z tym samym okresem roku 2017.

„Znaleźliśmy się na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o łączną wielkość sprzedaży, jest to dla nas powód do dużej satysfakcji. Taki wynik świadczy o zaufaniu, jakim klienci darzą produkty New Holland. Dla nas jest to szczególnie cenne w tak trudnym okresie, gdy inwestycja każdej sumy musi być przez rolnika przemyślana jeszcze dokładniej. To dzięki sukcesom odnoszonym przez naszych klientów możemy utrzymać pozycję lidera na rynku polskim” –  powiedział  Łukasz Chęciński Marketing Manager New Holland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *