MyKUHN: Nowy portal dla użytkowników maszyn KUHN

W ciągu ostatnich lat Grupa KUHN sukcesywnie rozszerza gamę produktów, nieprzerwanie zdobywając nowe rynki sprzedaży na wszystkich kontynentach. Znaczący wzrost liczby maszyn pracujących w gospodarstwach rolnych na całym świecie, niesie ze sobą potrzebę szybszego dotarcia do klientów ze wsparciem posprzedażnym. Zgodnie z misją Grupy KUHN, troska o klienta stanowi jeden z priorytetów działalności firmy.

Wraz z pojawieniem się strony internetowej pod koniec lat dziewięćdziesiątych, firma KUHN konsekwentnie wdraża profesjonalne narzędzia online dla sieci autoryzowanych dealerów marki. Dzięki temu, dealerzy KUHN mają codziennie dostęp do usług takich jak KUHN iTech, czyli interaktywne wsparcie techniczne dla serwisu oraz system zamawiania części zamiennych i maszyn wraz z konfiguratorem.

Z myślą o swoich klientach, w czerwcu 2017 r. firma KUHN uruchomiła nowy portal przeznaczony dla właścicieli i użytkowników maszyn KUHN. Polscy rolnicy jako pierwsi skorzystają z tej całkowicie bezpłatnej usługi. Wkrótce z portalu będą mogli również korzystać rolnicy w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji i innych krajach Europy oraz Ameryki Północnej. Do końca 2018 roku portal zostanie oddany do użytku we wszystkich krajach, w których znajdują się oddziały handlowe Grupy KUHN.

MyKUHN jest portalem dla klienta z dostępem on-line na urządzeniach stacjonarnych oraz mobilnych z dostępem do internetu. Rolnicy oraz inni właściciele maszyn KUHN mogą za pośrednictwem witryny korzystać z wielu funkcji pomocnych przy użytkowaniu maszyn, szczególnie ukierunkowanych na wsparcie techniczne, dostęp do części zamiennych oraz doradztwo.

Portal MyKUHN oferuje nowy wymiar wsparcia dla klientów przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok:
rejestracja floty maszyn i szybki dostęp do instrukcji obsługi oraz katalogu części zamiennych,
wysyłanie koszyka zamówień na części bezpośrednio do działu części zamiennych u swojego dealera lub przesyłanie zapytań ofertowych do kilku dealerów z listy ulubionych, również
z możliwością podglądu dostępności części u dealera,
stały dostęp do kanału informacyjnego, dostosowywanego do zainteresowań użytkownika portalu, gdzie systematycznie zamieszczane są specjalistyczne artykuły dotyczące zarówno rozwiązań technicznych jak i agrotechniki oraz liczne wywiady z rolnikami pracującymi maszynami KUHN na całym świecie.
uprzywilejowany dostęp do informacji o promocjach i specjalnych ofertach finansowania fabrycznego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *