Myjki wysokociśnieniowe Husqvarna – moc czystości, oszczędność wody

Podczas wiosennych porządków wokół domu, w ogrodzie czy na działce niezastąpionym pomocnikiem jest woda pod ciśnieniem. Alejki, podjazdy, ogrodzenia, meble ogrodowe, elewacje, auta, rowery i motocykle – nowe myjki ciśnieniowe Husqvarna wraz z odpowiednimi akcesoriami skutecznie poradzą sobie z ich czyszczeniem dając satysfakcję z wykonanej pracy. Zużywają o 80% wody mniej w porównaniu z tradycyjnym wężem ogrodowym wykorzystywanym do tych samych prac.

Jak wybrać model myjki idealny do swoich potrzeb? Wybór konkretnego modelu uzależniony jest od tego, jakie zadania chcemy postawić przed maszyną. Aby mieć satysfakcję z użytkowania maszyny przez długie lata warto podejmując decyzję o zakupie uwzględnić trzy podstawowe elementy:
– rodzaj wykonywanych zadań
– częstotliwość użytkowania
– wielkość powierzchni do czyszczenia.
Husqvarna w swojej ofercie posiada cztery rodzaje myjek – od najbardziej kompaktowych przeznaczonych do podstawowych zadań i sporadycznego użytkowania (seria 100), poprzez uniwersalne myjki, doskonałe do większości prac wokół domu (seria 200) aż po duże myjki do wymagających zadań (seria 300 i 400).
Do standardowych prac
Do większości standardowych prac takich jak m.in.: mycie patio, tarasów, ogrodzenia, mebli ogrodowych, narzędzi ogrodniczych, aut, rowerów czy motocykli odpowiednie będą myjki Husqvarna PW 125 oraz PW 235R. Miejsce na akcesoria, bęben do zwijania węża, wieszak na kabel umożliwiają szybkie użycie przewodu bez jego splątania. Długie, giętkie wysokociśnieniowe węże zapewniają daleki zasięg i wydajną pracę. Ergonomiczna konstrukcja i wygodny uchwyt ułatwiają poruszanie się
z maszyną. Obydwa modele w komplecie mają dwie duże, robocze dysze
i końcówkę do wytwarzania piany. Do tego zużywają optymalną ilość wody. W ciągu godziny przepływ wody wynosi w granicach 320-520 l/h (w zależności od modelu).
Do wymagających zadań
Wysokowydajne, o dużej mocy myjki wysokociśnieniowe Husqvarna PW 350 i PW 450, zostały stworzone do najtrudniejszych zadań takich jak m.in.: mycie elewacji budynków, średnich i dużych samochodów, przyczep campingowych, innych trudno dostępnych miejsc. Duże ciśnienie robocze, regulowane dysze i wygodne dozowanie środka czyszczącego sprawiają, że myjki te przy minimalnym zużyciu wody doskonale poradzą sobie z trudnymi zabrudzeniami.
Przepływ wody i ciśnienie robocze można optymalizować za pomocą regulatora ciśnienia. Maszyny są bardzo intuicyjne. Pracując przez dłuższy czas, nie musimy martwić się o zmęczenie rąk, ponieważ myjki posiadają ergonomiczną funkcję aktywacji spustu dopasowaną do palców. Oznacza to większy komfort pracy i mniej wysiłku przy długotrwałym użytkowaniu. Myjki Husqvarna z serii 300 i 400 zostały wyposażone w silniki indukcyjne, mosiężne głowice pompy i węże wzmocnione stalą, po to, aby zapewnić większą trwałość podczas wymagających prac. Jeśli cenisz sobie solidną jakość wykonania, zwracasz uwagę na detale i potrzebujesz myjki wysokociśnieniowej do najtrudniejszych zadań to modele Husqvarna PW 350 i PW 450 spełnią Twoje oczekiwania. Różnego rodzaju przystawki i dodatkowe akcesoria sprawią, że maszyny będą wielofunkcyjne – Jerzy Banaszczyk, Ekspert firmy Husqvarna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *