MRiRW dołącza do portalu GOV.PL

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi jest kolejnym resortem, który zmienia stronę internetową, na lepiej dostosowaną do oczekiwań i potrzeb odbiorców.

Zapraszamy do korzystania z nowego serwisu pod adresem www.gov.pl/rolnictwo.

W serwisie opublikowano wszystkie niezbędne informacje związane z działalnością resortu, prowadzonych w nim prac oraz notki biograficzne najważniejszych osób związanych z ministerstwem. Strona jest jednocześnie Biuletynem Informacji Publicznej MRiRW.

Dotychczasowa strona MRiRW oraz strona BIP MRiRW stają się stronami archiwalnymi – nie będą już na nich zamieszczane żadne nowe informacje.

MRiRW jest kolejnym resortem, którego zasoby zostały udostępnione w ramach portalu administracji rządowej – www.gov.pl.

Obecnie w strukturach portalu Gov.pl działają strony Ministerstwa Cyfryzacji, Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Ministerstwa Energii. Portal skupiający wszystkie resorty docelowo zawierać będzie kompletne informacje związane z administracją rządową i sprawami publicznymi, które dziś rozproszone są po wielu stronach.

Portal Gov.pl to nie tylko witryny poszczególnych resortów, to także serwisy, które oferują wiele usług dla obywateli. Przy portalu administracji działają dziś serwisy Obywatel.gov.pl, Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców oraz portal informacyjno-usługowy dla przedsiębiorców − Biznes.gov.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *