Mlekpol pierwszy raz na targach World of Private Label w Amsterdamie

Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol w Grajewie to lider rodzimego rynku produktów nabiałowych i – według rankingu tygodnika Wprost – „200 Największych Polskich Firm 2019” – trzeci pod względem wielkości producent artykułów spożywczych w Polsce. Elementem wpływającym na rozwój Spółdzielni jest również obecności na najważniejszych imprezach branżowych. Targi World of Private Label to jedno z najciekawszych i największych wydarzeń na świecie poświęcone markom własnym. 

– To nasz debiut na targach World of Private Label w Amsterdamie. Wydarzenie skupia największych producentów marek własnych. Dla Mlekpolu to możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych i spotkania największych na świecie firm, które realizują politykę rozwoju produktów w markach własnych oraz tych, którzy te marki dla nich tworzą. – mówi Dyrektor Handlu Spółdzielni  Mleczarskiej Mlekpol Małgorzata Cebelińska.

Stowarzyszenie Producentów Marek Własnych (The Private Label Manufacturers Association – PLMA) to organizacja, która powstała w 1979 roku aby wspierać promocję marek własnych. Zrzeszając ponad 4400 firm PLMA organizuje targi poświęcone markom własnym w Nowym Jorku oraz Amsterdamie, aby firmy z całego świata mogły dzielić się doświadczeniami oraz nawiązywać współpracę w swoich sektorach produkcji oraz usług.  

– Doświadczenia z markami własnymi są ważnym elementem budowania relacji handlowych z sieciami. Chcemy aby nasza obecność w Amsterdamie przyniosła ciekawe wnioski, które będą wspierać nasze obecne i nowe relacje biznesowe.– dodaje Małgorzata Cebelińska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *