MLEKOVITA największym triumfatorem targów POLAGRA FOOD 2018!

Podczas pierwszego dnia Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych Polagra Food 2018 Prezes Zarządu Grupy MLEKOVITA Dariusz Sapiński odebrał najwięcej wyróżnień. Wśród 18 nagród znalazło się aż 8 Złotych Medali, statuetka Acanthus Aureus za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej, 9 znaków Poznaj Dobrą Żywność oraz Statuetka „Honorowego Hipolita”.

MLEKOVITA od lat bierze udział w największej w kraju branżowej imprezie wystawienniczej Polagra Food organizowanej w ramach Międzynarodowych Targów Poznańskich, których tradycja sięga blisko 100 lat wstecz. Udział w targach to jeden z nieodłącznych elementów strategii marketingowej, wspomagający profesjonalny wizerunek marki MLEKOVITA. Wydarzenie to jest też doskonałą okazją do bezpośrednich spotkań z obecnymi i potencjalnymi partnerami handlowymi i biznesowymi.
Podczas tegorocznej 34. edycji Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych Polagra Food  MLEKOVITA została aż 18-krotnym laureatem nagród przyznawanych zarówno przez organizatorów targów, jak również inne organizacje i instytucje uczestniczące w targach. W tym roku Prezes Zarządu Grupy MLEKOVITA Dariusz Sapiński odebrał aż 8 statuetek prestiżowej i cenionej na polskim rynku nagrody o ponad 30-letniej tradycji – Złotego Medalu. O tę wyjątkową na polskim rynku nagrodę, przyznawaną produktom innowacyjnym, o najwyższej jakości, przygotowanym z myślą o potrzebach konsumentów, nawet tych najbardziej wymagających, co roku rywalizuje niemal 500 produktów. W tym roku Sąd Konkursowy, pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Henryk Jelenia, przyznał to zaszczytne wyróżnienie 11 produktom – tym cenniejsze są to nagrody dla MLEKOVITY, która otrzymała aż 8 Złotych Medali. Uznanie ekspertów zyskały:
koncentrat białek serwatkowych WPC 80 HERKULES 700 g,
mleko w proszku odtłuszczone Mega HERKULES bez laktozy 500 g,
jogurt Polski naturalny bez laktozy 350 g,
śmietana Polska bez laktozy 18% tłuszczu 200 g,
ser pleśniowy La Polle Bleu 150 g,
ser pleśniowy La Polle Brie bez GMO 125 g,
ser Polski z dziurami w plastrach 150 g,
mleko WYPASIONE 2% tłuszczu 1 L w butelce z rączką.
Złote Medale potwierdzają renomę i siłę marki oraz doskonałą jakość wyrobów, które zyskały uznanie jako najbardziej nowoczesne, innowacyjne i wytwarzane w oparciu o najwyższej klasy technologie – i to już od momentu wprowadzenia na rynek: aż 5 nagrodzonych produktów to nowości roku 2018.
Już po raz szósty wybrane przez grono eksperckie produkty biorą także udział w konkursie Złoty Medal – Wybór Konsumentów. Swoje głosy mogą w nim oddawać przedstawiciele branży i konsumenci. Głosowanie prowadzone jest podczas targów w specjalnie stworzonej Strefie Mistrzów oraz trwa na stronie www.zlotymedal.mtp.pl do 10.06.2018 r.
Poza Złotymi Medalami MLEKOVITA odebrała również Statuetkę Złotego Akanta (Acanthus Aureus), którą nagradzane są stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas targów Polagra Food.
Poznańskie targi są również coroczną areną dla Gali Programu Poznaj Dobrą Żywność, organizowanej przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Podczas tegorocznej MLEKOVITA otrzymała znaki „PDŻ” dla 9 swoich produktów i grup produktowych:
masła Polskiego ekstra 200 g;
masła klarowanego 250 g i 500 g;
Wypasionego mleka czekoladowe UHT 200 ml;
mleka Polskiego 2%;
mleka Polskiego 3,2%,
sera twarogowego ziarnistego (Oddział w Trzebownisku),
sera twarogowego chudego (Oddział w Trzebownisku),
sera twarogowego półtłustego (Oddział w Trzebownisku),
sera twarogowego tłustego (Oddział w Trzebownisku).
Dzień otwarcia targów Polagra Food był też okazją do uhonorowania Prezesa Zarządu Grupy MLEKOVITA Dariusza Sapińskiego tytułem „Lidera Pracy Organicznej” oraz statuetką „Honorowego Hipolita”, przyznanymi przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest od 2002 roku. Otrzymują je najlepsi liderzy czołowych branż i dziedzin polskiego życia gospodarczego, kulturalnego, naukowego, samorządowego i wielu innych. Prezes Dariusz Sapiński został nim uhonorowany za krzewienie idei pracy organicznej.

SM MLEKOVITA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *