MLEKOVITA liderem Rankingu Spółdzielni Mleczarskich

MLEKOVITA po raz kolejny triumfowała w Rankingu Spółdzielni Mleczarskich, potwierdzając tym samym siłę swojej pozycji lidera.

MLEKOVITA konsekwentnie pracuje na utrzymanie i wzmocnienie znaczenia na rynku. Dobrze obrany kierunek rozwoju potwierdzają kolejne publikowane i ogłaszane rankingi – w tym ten przeprowadzony przez Polską Izbę Mleka. W tegorocznej edycji rankingu wzięło udział 19 spółdzielni oraz firm zajmujących się przetwórstwem mleka. Zostały one poddane analizie na kilku płaszczyznach, m.in. finansów, eksportu i innowacyjnych form promocji. Dodatkowo w tym roku podległy ocenie szczególne formy promocji skierowane do dzieci i młodzieży oraz zastosowanie innowacyjnych działań promocyjnych. Cały przebieg rankingu był nadzorowany przez niezależne grono ekspertów i znawców branży mleczarskiej. MLEKOVITA okazała się niekwestionowanym liderem Rankingu Spółdzielni Mleczarskich, zajmując w nim 1. miejsce.

Wyniki XI Rankingu Spółdzielni Mleczarskich zostały ogłoszone podczas XV Forum Spółdzielczości Mleczarskiej w Serocku, które odbywa się w dniach 18-20 października 2017 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *