Mleka smakowe – nowość od OSM Piątnica

W odpowiedzi na oczekiwania konsumentów, OSM Piątnica dynamicznie rozwija swoje portfolio i wprowadza kolejną nowość – mleka smakowe. Produkt wyróżnia się wyjątkowym smakiem, prostym, naturalnym składem, ergonomiczną butelką o nowoczesnej szacie graficznej oraz optymalną pojemnością.

Kategoria mlek smakowych w ostatnich latach odnotowuje znaczny wzrost sprzedaży, a grupa konsumentów tego produktu systematycznie się poszerza. Rosnąca popularność mleka smakowego wynika z utrzymującego się trendu na szybkie przekąski. Konsumenci, pomimo codziennego pośpiechu, coraz częściej szukają alternatyw dla niezdrowych przekąsek. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest wprowadzenie nowości przez OSM Piątnica.

Smaczne z natury

Mleka smakowe to połączenie naturalności, delikatnej konsystencji oraz wyśmienitych kompozycji smakowych. Dostępne są w czterech wersjach: smakowita truskawka, tropikalny banan, zmysłowa czekolada oraz szlachetna wanilia. Powstają one wyłącznie z najwyższej jakości naturalnych składników. W procesie produkcji wykorzystywane jest mleko pochodzące z gospodarstw spełniających wysokie normy jakościowe. Mleka smakowe OSM Piątnica są również źródłem cennych wartości odżywczych. Stanowią źródło dobrze przyswajalnego wapnia, witamin B2 oraz B12, a także cynku i potasu. Dzięki temu mogą być stałym elementem zdrowej i zbilansowanej diety zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Produkt „on the go” sprawdzonej marki

Poręczne, niewielkie opakowania o intensywnych kolorach, z wygodną nakrętką, przyciągają wzrok i sprawiają, że produkt wyróżnia się na sklepowej półce. Zastosowanie nowoczesnych butelek PET wolnych od bisfenolu A jest również gwarancją bezpieczeństwa, szczególnie w kontekście najmłodszych. To także wyjście naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, którzy w codziennym zabieganiu poszukują produktów praktycznych i wygodnych. Mleko smakowe łatwo przechowywać w torbie czy plecaku i zabrać ze sobą do pracy czy szkoły. Mleka smakowe OSM Piątnica, sprawdzonej, polskiej marki, cieszącej się dużym zaufaniem Polaków, to pewny wybór z dynamicznie rozwijającej się kategorii produktów „on the go”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *