MIĘDZYNARODOWE TARGI ŻYWNOŚCI WARSAW FOOD EXPO

Miejsce: Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo, hala F, scena główna
Czas: 01 czerwca 2017, briefing prasowy godz.14.00, uroczyste otwarcie targów godz. 15.00
Transport: specjalny, bezpłatny autobus dla mediów – pod Salą Kongresową Pałacu Kultury i Nauki, od strony Złotych Tarasów, 01. czerwca, godz. 12.45

Debata z udziałem ministrów odbędzie się o godz.17.30 w hali E, wejście E 8

Międzynarodowe Targi Żywności Warsaw Food Expo to targi pełne polskich i światowych smaków. Impreza dedykowana jest branży spożywczej, gastronomicznej oraz wszystkim miłośnikom dobrego smaku. Warsaw Food Expo towarzyszą spotkaniu ministrów rolnictwa krajów Grupy Wyszehradzkiej oraz Bułgarii, Rumunii i Słowenii, które odbędzie się w dniach 1-2 czerwca w Ptak Warsaw Expo. Krajem partnerskim targów są Węgry.

Na 25 tysiącach metrów kwadratowych swoją ofertę zaprezentuje blisko 200 wystawców z całego świata: Polski, Meksyku, Węgier, Grecji, Słowenii, Gruzji, Litwy i Słowacji. Podczas targów zaprezentowane zostaną: żywność i napoje wysokiej jakości, produkty tradycyjne i regionalne, produkty spożywcze dla gastronomii, BIO żywność i potrawy serwowane w restauracjach.
Atrakcje targów:
degustacje żywności i napojów z Polski, Europy i świata, prezentacja win polskich, portugalskich i izraelskich,
spotkania z gwiazdami kuchni: Ewą Wachowicz, Pascalem Brodnickim, Josephem Seeletso, pokazy i warsztaty kulinarne i wielkie grillowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *