Michelin uruchamia MyPortal – platformę dla klientów flotowych

MyPortal to narzędzie, które oferuje przejrzysty interfejs oraz zapewnia płynną komunikację z klientami flotowymi.

Nowe narzędzie Michelin MyPortal dostępne na stronie www.myportal.michelingroup.com pomaga w lepszym zarządzaniu firmą dzięki intuicyjnemu i prostemu w obsłudze systemowi. Michelin MyPortal zastąpi dotychczasową platformę B2B o nazwie MyAccount, która zostanie w najbliższym czasie zamknięta, a jej obecni użytkownicy już teraz mogą łatwo przenieść swoje konto do nowego rozwiązania.

Michelin MyPortal umożliwia zintegrowaną obsługę klienta i posiada trzy kluczowe funkcje:

1. Funkcja transakcyjna – klienci mają możliwość bezpośredniego zarządzania oponami i procesami gwarancji.

2. Funkcja relacyjna – platforma działa jako narzędzie do kontaktu z firmą Michelin w przypadku jakichkolwiek pytań i wniosków dotyczących m.in. opon i świadczeń gwarancyjnych. Platforma zapewnia ponadto dostęp do akcji promocyjnych i ofert specjalnych przeznaczonych wyłącznie dla jej użytkowników.

3. Funkcja operacyjna – platforma zapewnia proste w użyciu narzędzia do monitorowania kosztów opon lub czasu poświęcanego na zadania administracyjne i ogólne zarządzanie flotą.

Na platformie Michelin MyPortal będą publikowane spersonalizowane treści dla klientów ze wszystkich sektorów – wykorzystujących opony w transporcie drogowym i miejskim, na budowach i w rolnictwie. Dzięki temu nowa strona dostarczy przydatnych informacji właścicielom i operatorom różnych typów flot: samochodów osobowych, dostawczych, małych i dużych ciężarówek, pojazdów rolniczych, maszyn przemysłowych itp.

Nowa platforma jest dostępna na stronie www.myportal.michelingroup.com, gdzie każdy klient flotowy Michelin może utworzyć swoje konto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *