Metal–Fach zaprezentuje się na targach w Mińsku

W dniach 6 – 10 czerwca 2017 r. w Mińsku na Białorusi odbędzie się 27 edycja międzynarodowych targów BELAGRO.  To największa w tamtym regionie wystawa branży rolnej. Przez pięć  dni swoją ofertę będzie prezentowało sokólskie przedsiębiorstwo Metal – Fach.

Główną tematyką tej imprezy wystawienniczej jest przemysł rolno-spożywczy w szerokim zakresie – zaczynając od upraw, przez zarządzanie, produkcję, pakowanie, na dystrybucji kończąc.

Co ciekawe, w ramach BELAGRO 2017 odbędzie się Międzynarodowa specjalistyczna wystawa BIOGAZ 2017 ukierunkowana głównie na: transport, przechowywanie, przetwarzanie i utylizację biogazu.

Sokólskie przedsiębiorstwo na targach w Mińsku będą reprezentowali pracownicy „Metal-Fach Belarus”. To stosunkowo niedawno otwarta na Białorusi filia Metal–Fachu.

Oferta jednego z największych na Podlasiu producentów maszyn rolniczych jest przebogata zatem podczas wystawy firma będzie miała się czym pochwalić.

– Tym razem chcemy pokazać zarówno urządzenia, które dopiero wchodzą na rynek, jak i te, które są już od dawna znane naszym klientom – mówi Joanna Jatkowska, przedstawicielka Metal – Fachu.

Przedsiębiorstwo oferuje 60 różnych typów i modeli chwytaków i owijarek bel, ładowaczy czołowych, rozrzutników, pras belujących, przyczep do ciągników. Od pewnego czasu firma wytwarza również konstrukcje stalowe tworzone z myślą o budowie obiektów przemysłowych, hal i magazynów.

Jedną z maszyn, którą pokażą przedstawiciele Metal-Fachu jest wóz paszowy T659. Urządzenie typu tandem jest sterowane bezpośrednio z kabiny ciągnika za pomocą rozdzielacza. Urządzenie cechuje mocna, solidna budowa, prosty załadunek i intuicyjna obsługa. Maszyna posiada dwa pionowe mieszadła ślimakowe z ośmioma nożami. Dzięki takiemu rozwiązaniu pasza jest doskonale rozdrobniona i wymieszana.

– Goście wystawy w Mińsku, którzy odwiedzą nasze stoisko będą mogli dokładnie obejrzeć i przetestować również takie maszyny jak: ładowacze czołowe, osprzęty, owijarki, rozrzutnik obornika, kosiarki, agregaty uprawowe – wylicza Joanna Jatkowska.

Na szczególną uwagę będzie zasługiwała zaprezentowana podczas targów prasa belująca Z562 rotor. To innowacyjne, a zarazem niezawodne urządzenie jest dostępna w wersji z rotorem i nożami tnącymi. Posiada unikalne na rynku rozwiązanie polegające na wyposażeniu jej w walcową komorę, dzięki czemu możemy uzyskać sianokiszonkę najwyższej jakości.

Prasa wyposażona w rotor oraz 13 noży tnących pozwala na jeszcze lepsze przygotowanie paszy w belach poprzez zwiększenie stopnia zagęszczenia materiału w wyniku uprzedniego pocięcia go na etapie zbiórki, które odbywa się tuż przed prasowaniem. – Praca przy pomocy prasy wyposażonej w noże tnące to znakomite rozwiązanie, dzięki czemu uzyskana pasza jest lepiej przyjmowana przez zwierzęta, jest też łatwiejsza w zadawaniu i przygotowywaniu przez wozy paszowe – dodaje przedstawicielka Metal-Fachu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *