Mazowsze zyskuje nowego dealera marki STEYR

Ogłoszono powołanie nowego dealera Steyra w rejonie północnego Mazowsza – firmę AgroSerwis DS, która na rynku maszyn rolniczych działa już od 1997 roku.

Dealer będzie świadczył pełen zakres autoryzowanych usług sprzedażowych nowych produktów, części oraz usług finansowanych. Będzie prowadził także autoryzowany serwis dla ciągników austriackiego producenta, korzystając ze swojego bogatego zaplecza serwisowo – częściowego. W chwili obecnej dystrybucja ciągników marki Steyr będzie prowadzona z filii firmy w Przasnyszu na ulicy Leszno 44.

– Marka STEYR stawia na sprawdzonych i doświadczonych partnerów biznesowych, którzy będą potrafili rozwinąć tą markę w rejonie działania i dlatego zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z renomowaną firmą AgroSerwis – podkreśla Sławomir Sikora, STEYR Network Development Manager.

– Na rynku maszyn rolniczych działamy od ponad 20 lat. Przez ten okres zdobyliśmy doświadczenie, które chcemy wykorzystać w dalszym rozwoju firmy, dlatego nawiązaliśmy współpracę z marką Steyr. To dla Nas marka premium, która z pewnością pozwoli Nam rozszerzyć grono klientów” – przekonuje Dariusz Sobol, założyciel i właściciel firmy AgroSerwis DS.

CNH, oprac.red.AS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *