Reklama

Kosiarka Samba 320 od SaMasza

Samba 320 jest kosiarką dyskową boczną, uzupełniającą dotychczasową ofertę kosiarek lekkich. Maszynę wyposażono w listwę tnącą własnej konstrukcji – LiteCUT, przetestowaną na łąkach całego świata. Mała masa kosiarki przy szerokości koszenia 3,2 m wpływa na niskie zapotrzebowanie na moc, umożliwia zagregowanie maszyny z mniejszymi ciągnikami i nie powoduje niszczenia darni. Samba 320 doskonale sprawdza się na terenach górskich oraz podmokłych, gdzie masa maszyny oraz ciągnika ma duże znaczenie. Jest prosta w obsłudze i posiada możliwość regulacji w zależności od warunków pracy i oczekiwanych efektów. Samba 320 posiada możliwości agregowania z innymi kosiarkami klasy lekkiej i tworzenia zespołów koszących z logo SaMASZ. Dodatkową zaletą jest możliwość pracy z kosiarkami frontowymi.


Zalety:

Lekka i wytrzymała konstrukcja.
Możliwość regulacji szerokości pokosu oraz wysokości koszenia od 4 cm do 6 cm i zwiększenia jej nawet o 3 cm przy zastosowaniu płóz wysokiego koszenia.
Bezstopniowa regulacja nacisku na podłoże i duży zakres kopiowania terenu (+/- 30) chronią darń, zapobiegając rozwojowi niepożądanych gatunków roślin, pozbawionych wartości odżywczej.
Niskie koszty eksploatacji (większość napraw konserwacyjnych można wykonać we własnym zakresie).
System blokad i możliwość hydraulicznego składania maszyny ułatwiają pracę na uwrociach i poruszanie się po drogach publicznych.
Regulowane sworznie dolnego zaczepu umożliwiają agregację z różnymi typami ciągników.
Automatyczna kontrola naciągu pasów klinowych przekładni pasowej zapewnia cichą pracę maszyny i zabezpiecza ją przed uszkodzeniem.

Banner 468 x 60 px