Massey Ferguson proponuje flotę zastępczą

Massey Ferguson wprowadza program „MF Always Running – Twoja flota zastępcza”.

Massey Ferguson, międzynarodowa marka koncernu AGCO (NYSE: AGCO), wykorzystując swą obecność na targach Polagra Premiery 2020, z dumą informuje o wprowadzeniu na rynek kompleksowej usługi udostępniania floty zastępczej, wyznaczającej nowe standardy w dziedzinie obsługi klientów branży maszyn rolniczych.

Usługa „MF Always Running – Twoja flota zastępcza” jest dostępna dla wszystkich właścicieli ciągników Massey Ferguson poprzez dealerów MF uczestniczących w programie. W jej ramach właściciele otrzymują ciągniki zastępcze, co zapewnia ciągłość prowadzenia działalności i utrzymania wysokiej wydajności podczas serwisu lub naprawy posiadanego ciągnika.

W zakresie programu MF Always Running uczestniczący w nim dealerzy Massey Ferguson będą zapewniać ciągniki zastępcze o mocy od 100 KM do 400 KM, w zakresie od ciągników ogólnego zastosowania, poprzez tzw. „tytany prac polowych”, aż po flagowce z serii MF 8700 S. Niniejsza usługa będzie stopniowo wprowadzana w życie podczas pierwszego kwartału 2020 na rynku polskim, francuskim, niemieckim, brytyjskim i irlandzkim, hiszpańskim, włoskim, norweskim i duńskim, a w przyszłości zostanie także rozszerzona na inne rynki.

„Zdajemy sobie sprawę z tego, że obsługa klienta oraz jego zadowolenie to kluczowe czynniki sukcesu w naszej branży. Maszyny rolnicze każdej marki ulegają awariom, co zawsze stanowi kłopot dla ich właścicieli, jednakże zapewnione w takich sytuacjach wsparcie generuje zaufanie i lojalność klientów danej marki”, powiedział wiceprezes Francesco Quaranta.

„Dlatego właśnie opracowaliśmy program MF Always Running – Twoja flota zastępcza. Zapewni on, że niezbędna obsługa techniczna lub naprawa nie wpłynie na ciągłość prowadzenia działalności przez klientów Massey Ferguson”, dodał Quaranta.

„Massey Ferguson to pierwszy producent maszyn rolniczych wprowadzający tego typu usługi wsparcia klienta w branży”.

Co ważne, klienci nie dostaną po prostu pierwszego lepszego starego ciągnika, który akurat znajduje się na placu u dealera. Flota pojazdów zastępczych MF Always Running obejmuje ciągniki o wieku poniżej jednego roku, w pełni wyposażone i gotowe do pracy.

Przykładowo modele MF 5713 S, 130 KM są przystosowane do montażu ładowacza, a modele określane jako „tytany prac polowych” są standardowo wyposażone w system nawigacji Auto – Guide oraz przedni podnośnik ( TUZ ). Najlepszy ciągnik zastępczy do wykonania każdej pracy.

Flota ciągników zastępczych MF Always Running obejmuje poniższe modele wybierane przez dealerów w celu spełnienia jak najszerszego zakresu potrzeb klientów działających na danym terenie.

Gospodarstwo hodowlane/mleczne/mieszane – sektor ciągników o mocy 100 KM – 130 KM
• MF 5713 S, 130 KM wyposażony w przekładnię Dyna 4 lub Dyna 6, przygotowany do montażu ładowacza, z opcją Visio Roof Gospodarstwo mieszane – sektor ciągników o mocy 140 KM – 180 KM
• MF 6718 S, 175 KM Gospodarstwa rolne – 150 KM – 190 KM
• MF 7718 S, 180 KM
• MF 7719 S, 190 KM
Gospodarstwa rolne/usługodawcy – sektor ciągników o mocy 200 KM – 260 KM
• MF 7720 S, 200 KM
• MF 7726 S, 255 KM
Gospodarstwa rolne/usługodawcy – sektor ciągników o mocy 270 KM – 400 KM
• MF 8732 S, 320 KM (Dyna-VT)
• MF 8740 S, 400 KM (Dyna-VT)
Wszystkie poniższe ciągniki wyposażone są w przekładnię Dyna 6 lub Dyna-VT, system nawigacji Auto – Guide oraz przedni podnośnik (TUZ). „To jedyne tak proste, a jednocześnie niezawodne rozwiązanie na rynku”, dodał Francesco Quaranta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *