Magdalena Chmura z Nestlé Polska laureatką X edycji Polish National Sales Awards

Polish National Sales Awards jest najbardziej prestiżowym konkursem dla sektora sprzedaży i obsługi klienta. W tym roku, w 21. kategoriach o tytuł najlepszych z najlepszych rywalizowało aż 1200 uczestników z całej Polski. W kategorii Menadżer Sprzedaży bezkonkurencyjna była Magdalena Chmura z Nestlé Polska S.A.

Do tegorocznej, X już edycji Polish National Sales Awards zgłoszonych zostało ponad 1200 osób, spośród których wyłoniono ponad 100 laureatów. Najlepszym Menadżerem Sprzedaży została Magdalena Chmura z Nestlé Polska S.A. Nagrodę otrzymała za autentyczność, długoletnie zaangażowanie oraz konsekwentne realizowanie celów sprzedażowych powyżej 100%. Spośród innych kandydatów wyróżniły ją również stabilność zespołu sprzedażowego, pełna świadomość jego mocnych  stron, a także ciągły rozwój i samodoskonalenie.

Magdalena Chmura ukończyła studia wyższe na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Obecnie swoja wiedzę poszerza na studiach „Psychologia biznesu i coaching” na SWPS. Ze sprzedażą jest związana od ponad 20 lat, z czego 19 z Nestlé, gdzie przeszła różne szczeble zawodowej kariery. Od 7 lat zajmuje stanowisko Sales Manager’a w regionie tarnowskim. Jak sama mówi – Największym osiągnięciem jest stworzony przeze mnie Zespół, bez którego wszystkie moje osiągniecia nie byłyby możliwe. Inicjuję z nim różne pomysły i wdrażam ciekawe projekty – zarówno w naszym najbliższym biznesowym otoczeniu, jak również poza jego obszarem. Podstawą osiągania sukcesów zespołowych jest dla mnie skuteczna komunikacja. Myślę też, że tak dobrze nam się współpracuje, ponieważ moja pozytywna energia i zaangażowanie zarażają ludzi. W działaniu kieruję się własnym KODem – Kreatywnością, Odwagą i Determinacją. Moja droga do wygranej to waleczność w podejmowaniu codziennych decyzji i wyzwań, a przede wszystkim wiara, że sukces jest w zasięgu ręki.

Polish National Sales Awards

Polish National Sales Awards to wyjątkowe, jedyne w Polsce przedsięwzięcie, którego celem jest promowanie nowoczesnych standardów profesjonalnej sprzedaży opartych na zasadzie dobrych praktyk. Nagrody przyznawane są za wybitne kompetencje, ponadprzeciętne osiągnięcia oraz wysokie standardy etyczne. Zwycięstwo pracownika danej firmy to dla jej klientów potwierdzenie, że sprzedawcy, a w efekcie sama organizacja zapewniają najwyższy standard obsługi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *