Konkurs „Plony i bony” trwa

Rolnicy, którzy do tej pory nadesłali swoje zgłoszenia do konkursu „Plony i bony” spółki ANWIL, wykazali się dużą kreatywnością. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone kartami paliwowymi do wykorzystania na stacjach ORLEN. Organizatorzy cały czas zachęcają do wspólnej zabawy, w której można wziąć udział jeszcze do 15.12.2017 r.
Zasady konkursu są bardzo proste. Wystarczy zakupić minimum 5 ton nawozu CANWIL (magnezowego lub siarkowego)  i w pomysłowy sposób dokończyć zdanie: „Dzięki nawozom CANWIL…”. Do tego trzeba dołączyć dowód zakupu nawozów – paragon lub fakturę.

– Otrzymaliśmy już sporo zgłoszeń konkursowych. Niektóre są humorystyczne, inne koncentrują się na kwestiach merytorycznych. Uczestnicy naszej zabawy wykazali się naprawdę dużą kreatywnością, ale oczywiście wciąż czekamy na kolejne pomysły na dokończenia zdania dotyczącego CANWILU. Tym bardziej, że dzięki udziałowi w konkursie, rolnicy nie tylko mogą wygrać atrakcyjne nagrody, ale przede wszystkim kupują nawozy azotowe, które sprawdzają się na każdym rodzaju gleby i nadają się do stosowania pod wszystkie uprawy. – mówi Agnieszka Multan, koordynator projektu w ANWIL S.A.

W konkursie można wziąć udział do 15.12.2017 r., rejestrując się na stronie internetowej www.plonyibony.pl, zgłaszając się telefonicznie pod numerem 22 899 88 99 lub wysyłając sms o treści „TAK” na numer 693 673 503. Rolnicy kupujący nawozy CANWIL mogą też wypełnić ulotkę konkursową, którą otrzymają w punkcie sprzedaży. Ogłoszenie wyników nastąpi 28.12.2017 r.

Do wygrania jest ponad 200 kart paliwowych, każda o wartości 500 zł. Pula nagród w zabawie wynosi ponad 100 000 zł! Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.plonyibony.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *