Kompaktowe maszyny komunalne Kärcher

Do utrzymania terenów miejskich przez cały rok Kärcher oferuje bogaty wybór maszyn. Osobna kategorią są mniejsze, bardziej zwrotne kompaktowe maszyny takie jak zamiatarka miejska  MC 50 Advanced lub nośnik narzędzi MIC 34. Maszyny te są niezawodne i mają, dzięki dodatkowemu osprzętowi, w który można je wyposażyć, bardzo szerokie spektrum zastosowań. Warto poznać ich zalety by profesjonalnie dbać o czystość i porządek w mieście.

MIC 34C to wielozadaniowy pojazd do różnorodnych prac komunalnych, który przeznaczony jest do całorocznego użytkowania. W zależności od zastosowanych narzędzi, maszyna może pełnić rolę zamiatarki, odśnieżarki, solarki/piaskarki, kosiarki rozdrabniającej lub zbierającej pokos a także funkcjonalnej miejskiej szorowarki. Przede wszystkim służy jako nośnik narzędzi do utrzymania terenów miejskich i gminnych w tym: ulic, chodników, placów, parków, dworców, lotnisk czy osiedli.

Do utrzymania komunalnych terenów zielonych, Kärcher oferuje całe spektrum wyposażenia. Dzięki temu, zamiast kilku urządzeń potrzebujemy jedno, a jego zakup szybko się zwraca. Opcjonalnymi narzędziami, w które warto wyposażyć  nośnik narzędzi MIC jest m.in. kosiarka z systemem trzech ostrzy, wyrzutem tylnym i hydrauliczną regulacją wysokości koszenia, która dobrze sprawdza się zarówno na średnich jak i bardzo dużych powierzchniach trawiastych. Do przycinania żywopłotów Kärcher poleca trymer na wysięgniku, które ułatwiają równe i szybkie strzyżenie krzewów a sterowanie przy pomocy wygodnego joysticka gwarantuje łatwą i precyzyjną obsługę osprzętu.

www.karcher.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *