Kombajny Braud i ciągniki siodłowe marki New Holland z certyfikatem Origine France Garantie

Marka New Holland Agriculture otrzymała certyfikat Origine France Garantie (gwarancja produkcji we Francji) dla całej serii samojezdnych kombajnów do zbioru winogron i oliwek oraz ciągników siodłowych zaprojektowanych i wyprodukowanych we Francji, w dowód uznania za 40 lat wysokiej jakości produkcji w centrum doskonałości New Holland w Coex, znajdującym się we francuskim regionie Vendée.

Początkowo w 2017 roku certyfikatem zostały oznaczone kompaktowe kombajny New Holland do zbioru winogron (8030L i 7030M), a w kolejnych latach marka stopniowo poszerzała liczbę certyfikowanych modeli. W tym roku instytucja certyfikująca Bureau Veritas przyznała certyfikat całemu asortymentowi produktów wytwarzanych w zakładzie w Coex.

Richard Mesnil, dyrektor zakładu produkcyjnego w Coex oraz szef produkcji kombajnów do zbioru winogron mówi: „Jesteśmy wszyscy bardzo dumni, że centrum doskonałości w Coex otrzymało ten certyfikat. Co dzień dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci na całym świecie mogli czerpać korzyści ze standardów produkcji oferowanych na najwyższym poziomie. Oznaczenie Origine France Garantie jest istotnym uznaniem dla naszego niestrudzonego dążenia do doskonałości.”

Certyfikat Origine France Garantie powstał z pomysłu stowarzyszenia Pro France w 2010 roku. Stowarzyszenie to skupia organizacje producenckie i zawodowe, które chcą w jasny sposób informować klientów o francuskim pochodzeniu ich produktów, promować francuskie know-how na krajowym i zagranicznym rynku, a także poprawiać wizerunek firm produkujących wyłącznie we Francji.

Wszystkie kombajny do zbioru winogron i oliwek oraz ciągniki siodłowe są produkowane na miejscu w fabryce. W zakładzie w Coex ma miejsce kompletny proces produkcji, od pozyskania surowców po oddanie do użytku gotowych wyrobów. Każda maszyna, bez wyjątku, poddawana jest rygorystycznemu, dynamicznemu procesowi kontroli jakości na specjalnie do tego przeznaczonym torze badawczym.

NewHolland, red.AS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *