Kärcher z nowym, ożywczym wizerunkiem

Marka Kärcher, kojarzona przede wszystkim z jakością i solidną, niemiecką technologią wprowadza w 2020 innowacyjną platformę bateryjną. Jest to rozwiązanie dedykowane nowej gamie narzędzi ogrodowych niemieckiej marki, ale nie tylko. Bateriami mogą być zasilane także inne urządzenia, odkurzacze a nawet myjki ciśnieniowe. Liczba maszyn działających na platformie stale rośnie. Wprowadzeniu  nowości na rynek towarzyszyć będzie szeroko zasięgowa kampania. Spoty telewizyjne, reklama prasowa, digital, social media – w tych kanałach Klienci będą mogli już wkrótce zobaczyć nowe oblicze niemieckiego koncernu. Jakie? Przekonajmy się!

WOW! Zachwyć się na nowo.

To hasło towarzyszy kampanii, która namiesza na naszym marketingowym poletku. Kampanii towarzyszyć będą bardzo dynamiczne, nowoczesne i ożywcze key visuale, znacząco odmienne, od tego do czego przyzwyczaił nas niemiecki brand. Skąd taki nagły zwrot?

Urządzenia czyszczące Kärcher pozwalają zachować wartość posiadanych przez nas przedmiotów, nieruchomości czy  pojazdów. Stąd pomysł na hasło przewodnie kampanii – WOW!  Zachwyć się na nowo. Dzięki naszym urządzeniom, klienci mogą zadbać o swoje podwórko, ogród, swój samochód, wnętrze – uzyskać idealny efekt czyszczenia i powiedzieć po prostu WOW! – mój samochód wygląda świetnie – wyjaśnia Magdalena Leszkowska Media, Communication & Market Research Manager w Kärcher.

Urządzenia, które będą promowane w ramach kampanii to nasze gwiazdy: urządzenia wysokociśnieniowe oraz urządzenia do wnętrz tj myjki do okien, parownice oraz całkiem nowa gama urządzeń ogrodowych zasilanych bateryjnie między innymi: nożyce do trawy i żywopłotu, kosiarki, wycinaki do chwastów, dmuchawy, odkurzacze do liści, podkaszarki i wiele innych. Dlaczego gigant w dziedzinie czyszczenia zdecydował się tak znacząco poszerzyć swoje portfolio?

 

Kärcher to na całym świecie synonim jakości i niezawodności. Wychodzimy z założenia, że powinniśmy być wszędzie tam, gdzie jest miejsce na porządki i gdzie oczekuje nas klient.  Marka Karcher planuje  wesprzeć klientów również w pracy w ogrodzie, które jest nieodzownym elementem dbania o otoczenie domu. Dla wielu osób jest to też pasja, sposób na relaks i obcowanie z przyrodą. Rozumiemy to doskonale i dlatego oferujemy wygodne, zasilane bateryjnie urządzenia, dzięki którym ogród będzie wzbudzał zachwyt. I słowo WOW padnie z niejednych ust. – komentuje Magdalena Leszkowska.

Platforma bateryjna Kärcher, czyli skąd ten cały szum?

 

Platforma bateryjna Kärcher obejmuje dwa rodzaje akumulatorów z ciągle rosnącą liczbą maszyn. Z jej pomocą pracują różnorakie urządzenia Kärcher i lich liczba stale rośnie: od urządzenia wysokociśnieniowego przez dmuchawy do liści aż po wielofunkcyjny odkurzacz.

 

Cechą wyjątkową tej unikalnej platformy jest jej uniwersalność: akumulatory są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami Kärcher tej samej klasy napięcia, bez względu na to, czy należą do serii Home & Garden, czy Professional. Dzięki temu posiadając kilka urządzeń zasilanych tymi bateriami możemy zamiennie używać baterii, gdyż będą one pasowały do każdej z posiadanych przez nas maszyn. Unikalną zaletą wszystkich akumulatorów Kärcher jest wyświetlacz LCD z technologią czasu rzeczywistego, który oprócz pozostałej pojemności akumulatora dokładnie wyświetla pozostały czas pracy i czas ładowania w minutach. Obudowa akumulatorów jest bardzo odporna na wstrząsy i chroniona przed kurzem i rozpyloną wodą zgodnie z klasą ochrony IPX5. Dzięki wydajnemu zarządzaniu temperaturą akumulatory zapewniają również optymalną wydajność w intensywnych zastosowaniach, inteligentne monitorowanie ogniw chroni przed przeładowaniem, przegrzaniem i głębokim rozładowaniem. Jeśli maszyna nie będzie używana przez dłuższy czas, sterowany procesorem, automatyczny tryb magazynowania baterii Battery Power zapewnia długą żywotność ogniw.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *