Kärcher z certyfikatem „Szlachetnej Firmy”

W roku 2017 pracownicy firmy Kärcher Sp. z o.o. jak co roku otrzymali od swojego pracodawcy karty podarunkowe z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, iż były to specjalne Szlachetne Karty – będąc prezentem dla pracowników Kärcher, równocześnie stanowiły finansowe wsparcie akcji Szlachetna Paczka, której celem jest walka z biedą i wykluczeniem społecznym.

Obchodząca w 2018 roku jubileusz ćwierćwiecza istnienia firma Kärcher Sp. z o.o., swoją 25-letnią obecność na polskim rynku jako dostawcy kompleksowych rozwiązań Kärcher z utrzymaniem czystości i w domu i w pracy uzupełnia, nie od dziś, inicjatywami z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. W tym także, jak w latach poprzednich stając się zbiorowym darczyńcą Szlachetnej Paczki angażującym pracowników w pomoc innym. Organizator akcji Szlachetna Paczka, Stowarzyszenie Wiosna wraz ze współpracującą w akcji Szlachetna Paczka firmą Edenred postanowił w 2018 przyznać firmie Kärcher Certyfikat Szlachetnej Firmy.

Wyróżnienie to trafia co roku do firm, które decydują się wesprzeć, tak potrzebną społecznie inicjatywę, jaką jest akcja prowadzona już od lat przez księdza Jacka Stryczka i Stowarzyszenie Wiosna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *