Kärcher w Polsce z nowym Dyrektorem Zarządu

Marka Kärcher, od 1993 przybliżana polskim odbiorcom przez firmę Kärcher Sp. z o.o., zyskuje w Polsce nowe przewodnictwo. Od początku bieżącego roku stanowisko Dyrektora Zarządu objął Rafał Nęcek. Nowy dyrektor z krakowską firmą związany jest od 18 lat.

Obecny Dyrektor Zarządu Kärcher Sp. z o.o. poznał bezpośrednio najważniejsze obszary funkcjonalne firmy, zaczynając od pracy w logistyce, następnie w marketingu i sięgając po kierowanie przez ostatnie 12 lat Działem ds. Sprzedaży w sieci dealerskiej. To bogate i różnorodne doświadczenie jest nie do przecenienia w tak zmiennym jak obecnie rynku, technologii i modeli biznesowych.

Firma Kärcher od lat przyzwyczaja odbiorców, że sięga jedynie po ambitne cele. Tak jest i dziś, nie tylko w zakresie rozwoju sprzedaży, dotarcia do nowych grup docelowych, a tym samym maksymalizacji zysku, ale i w poważnym traktowaniu zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu. Kontynuacja w tych wszystkich obszarach sukcesów jakie firma osiągnęła przez 28 lat istnienia pod kierownictwem pierwszego Dyrektora – Jacka Olko, to duże wyzwanie dla nowego Dyrektora Zarządu.

Jednak nabyte w firmie zrozumienie biznesu i sprawdzone talenty managerskie Rafała Nęcka gwarantują, że Kärcher Sp. z o.o. nadal pozostanie jedną z najlepszych spółek-córek w niemieckim koncernie Alfred Kärcher SE & Co. KG. Z korzyścią dla wszystkich interesariuszy firmy.

Karcher, oprac.red.AS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *