Kärcher potrójnie nagrodzony

Instytut Europejskiego Biznesu opublikował w kwietniu 2018 rozstrzygnięcia konkursów poddających ocenie wyniki finansowe 70 tysięcy polskich firm za okres 2015 – 2016. W trzech odrębnych konkursach analitycy badali różne dane finansowe firm. W każdym z trzech prowadzonych przez Instytut konkursów Kärcher Sp. z o.o. znalazła się w gronie firm wyróżnionych. Firma Kärcher otrzymała trzy tytuły: Gepard Biznesu 2017, Brylant Polskiej Gospodarki 2017 oraz Efektywna Firma 2017. Wyróżnienia te przyszły w szczególnym dla firmy czasie, w roku jubileuszu 25 lecia istnienia.

W konkursie Gepardy Biznesu wyróżniano firmy, które w badanym okresie zwiększyły swoją wartość o co najmniej 10%. W konkursie Efektywna Firma o przyznaniu wyróżnienia decydowała inna zmienna, mianowicie stosunek zysku netto do przychodów (minimum stanowiło 3%). Na miano Brylantu Polskiej Gospodarki zasłużyły z kolei te firmy, których wartość rynkowa wyniosła więcej niż 100 mln zł.

Kärcher Sp. z o.o. pierwszy raz w Konkursie Gepardy Biznesu wyróżniona była w edycji 2007, obecny tytuł jest już piątym Gepardem w kolekcji przedsiębiorstwa. Efektywną Firmą uhonorowana jest po raz trzeci, pierwszy raz w edycji 2011. Brylant Polskiej Gospodarki to tytuł przyznany Kärcher Sp. z o.o. po raz pierwszy w obecnej edycji konkursu.

Wszystkie dotychczasowe tytuły, w tym trzy oznaczone rokiem 2017, są kolejnym potwierdzenie stabilnej, mocnej pozycji firmy Kärcher na polskim rynku. Pozycji budowanej od 25 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *