Kärcher na IFA 2017 w Berlinie

Odbywające się w dniach 1- 6 września 2017 berlińskie targi IFA to jedno z największych na świecie wydarzeń w swojej kategorii. Targi szeroko rozumianej elektroniki to miejsce, gdzie prezentowane są nowości i gdzie spotykają się osoby z branży. Na tej prestiżowej imprezie nie mogło zabraknąć  firmy Kärcher, która oferuje różnego rodzaju sprzęty służące utrzymaniu czystości w domu i jego otoczeniu.

Imprezę odwiedziło w sumie około 253 tysiące osób. 400 metrowe stoisko Kärcher cieszyło się sporą popularnością ze względu na ciekawą aranżację, liczne nowości prezentowane podczas imprezy oraz dodatkowe atrakcje. Prezentowano cały przekrój asortymentu produktów linii Home & Garden, począwszy od absolutnej klasyki i bestsellera firmy Kärcher, jaką jest myjka do okien WV, która została zaprezentowana w wersji limitowanej, dostępnej tylko na rynku niemieckim, w kolorze różowym (co jest związane z kampanią promującą profilaktykę raka piersi, w którą zaangażowała się firma Kärcher); poprzez nowy odkurzacz ręczny VC 5, który łączy wysokie parametry pracy ze stylowym designem i kompaktowymi wymiarami oraz mopa elektrycznego FC 5, który redefiniuje pojęcie mycia podłogi, ponieważ w jednym przejściu roboczym wstępnie usuwa suche zabrudzenia, myje i osusza podłogę.  Gratką dla wszystkich miłośników czworonogów oraz entuzjastów rowerowych wypraw była z kolei myjka terenowa, która pozwala w plenerze łatwo i szybko wyczyścić rower, ubłocone buty czy łapy naszego psiaka.

Stoisko kusiło także zwiedzających licznymi atrakcjami. Furorę, zwłaszcza wśród najmłodszych, robił ciasteczkowy potwór, który jest maskotką promocyjną odkurzacza VC 5. Potwór regularnie pojawiał się na stoisku i witał odwiedzających. Co więcej potwór, który jak wiemy nie może obejść się bez swoich ulubionych ciasteczek wypiekał je także razem z gośćmi stoiska. Podczas wizyty była także możliwość wypróbowania wszystkich prezentowanych urządzeń Kärcher.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *