Już w sierpniu wystartuje 3 sezon AGROREWOLUCJI! PARTNERZY PROGRAMU: GRUPA AZOTY, Ciech Sarzyna, INTERMAG

Czołowi polscy youtuberzy, Grzegorz Bardowski, znany z popularnego programu „Rolnik Szuka Żony”, „Kula” oraz „Rolnik Nieprofesjonalny” poprowadzą kolejny sezon AGROREWOLUCJI – cieszącego się ogromną popularnością internetowego programu o rolnictwie. Właśnie rozpoczął się casting do 3. edycji projektu, do której może zgłosić się każdy polski rolnik, chcący zwiększyć produktywność i zyskowność swojego gospodarstwa. Aby wziąć udział w programie wystarczy wypełnić ankietę i przygotować krótki film o swoim gospodarstwie. Zgłoszenia do programu potrwają tylko do 12 czerwca 2022 roku.

Realizacja projektu jest możliwa dzięki wsparciu czołowych polskich dostawców nowoczesnych technologii dla profesjonalnego rolnictwa: GRUPY AZOTY, CIECH Sarzyna oraz INTERMAG.

Zapraszamy do obejrzenia filmu informującego, jak wziąć udział w 3. sezonie AGROREWOLUCJI: https://youtu.be/0iLSoDXVU6U.

AGROREWOLUCJE to niezwykły program o rolnictwie, pokazujący przemianę trzech polskich gospodarstw, które z mało rentownych i słabo zorganizowanych mają zmienić się w produktywne, nowoczesne i przede wszystkim – zyskowne. W drugim sezonie odcinki programu uzyskały blisko 4 miliony wyświetleń, a kanał AGROREWOLUCJI zgromadził prawie 17 tysięcy subskrybentów.

Gospodarze programu, Grzegorz Bardowski, „Kula” i „Rolnik Nieprofesjonalny”, razem ze współpracującymi z nimi ekspertami, pokażą uczestnikom i widzom jak prawidłowo zaplanować i zadbać o produkcję roślinną, tak by przynosiła wymierne efekty finansowe. Ideą projektu jest również pokazanie jak efektywnie wykonywać zabiegi agrotechniczne, w jaki sposób nawozić glebę, chronić swoje uprawy oraz jak je dokarmiać i stymulować do wyższego plonowania. Program pokaże także codzienność życia i pracy polskich rolników oraz ich rodzin, która jest niezwykle interesująca i pełna pozytywnej energii.

Zapleczem eksperckim AGROREWOLUCJI są trzy polskie firmy: GRUPA AZOTY, największy w Polsce i drugi w Unii Europejskiej producent nawozów azotowych i wieloskładnikowych, CIECH Sarzyna, największy polski producent środków ochrony roślin oraz INTERMAG, jeden z największych producentów nawozów dolistnych i biostymulatorów w Europie.

Pierwszy oraz drugi sezon programu składały się z siedemnastu odcinków, które można było śledzić na kanale AGROREWOLUCJE na portalu YouTube. W tej edycji zaplanowano realizację 52 materiałów wideo, co oznacza, że widzowie mogą spodziewać się regularnych publikacji przez rok od startu programu. W ramach AGROREWOLUCJI widzowie będą mogli obejrzeć znane już z poprzednich sezonów odcinki z udziałem rodzin oraz pogłębiające wiedzę rozmowy z ekspertami w Studio AGROREWOLUCJI. Dodatkowo w ramach wspomnianych materiałów wideo zadebiutuje nowy format – YouTube Shorts, krótkie filmy nagrywane przez bohaterów programu, dzięki którym na bieżąco będzie można śledzić codzienność wybranych rodzin.

Aby wziąć udział w nowym sezonie AGROREWOLUCJI należy przygotować zgłoszenie rekrutacyjne, którego opis znajduje się poniżej. Jak to zrobić? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się pod linkiem: https://forms.gle/WN3hz8HmmTcq7wSx9. Następnie przygotować wideo, oprowadzające po swoim gospodarstwie, a także prezentujące siebie i swoją rodzinę.

Pokaż nam najmocniejsze, ale także te słabsze strony gospodarstwa – wszystko to, co Twoim zdaniem wymaga poprawy. Chcemy wiedzieć, z czym mierzysz się na co dzień! Jeśli masz dodatkowy pomysł na to, co pokazać w filmie – śmiało! Możesz na przykład wspomnieć o swojej pasji, czy też o zrealizowanych projektach, które napawają Cię dumą. Pamiętaj jednak, że film nie powinien trwać więcej niż 5 minut! – mówią gospodarze programu.

Po przygotowaniu wideo, należy umieść je na stronie www.wetransfer.com, a wygenerowany link przesłać w formularzu zgłoszeniowym lub mailowo na adres: agrorewolucje@gmail.com. W razie trudności związanych z przesłaniem wideo, warto skorzystać z filmiku instruktażowego, który można znaleźć tutaj: https://bit.ly/39Qn2XL.

Po zapoznaniu się ze zgłoszeniami, wybrane zostaną trzy gospodarstwa, które zostaną poddane tytułowym „AGROREWOLUCJOM”. Finałowa trójka otrzyma ponadto nawozy dolistne i biostymulatory od firmy INTERMAG, środki ochrony roślin od CIECH Sarzyna oraz nawozy doglebowe od GRUPY AZOTY. Łączna wartość nagród w programie to ponad 150 000 zł!

Więcej informacji na temat programu można znaleźć na stronie www.agrorewolucje.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *