Jubileusz firmy Ampol-Merol

W grudniu 2019 Ampol-Merol świętuje 30-lecie działalności na rzecz polskiego rolnictwa.

Ampol-Merol to rodzinna firma, z całkowicie polskim kapitałem, ceniony i sprawdzony dystrybutor środków do produkcji rolnej. Powstała ponad 30 lat temu z inicjatywy małżeństwa – Stefanii i Jana Smoleńskich, których pasja i zaangażowanie zaowocowało ogólnopolskim sukcesem. Dziś firmę sukcesywnie współtworzą także ich dzieci wraz ze swoimi bliskimi oraz pracownicy – blisko 600 osób zatrudnionych w całej grupie. To właśnie dzięki połączeniu sił, wzajemnemu wsparciu i otwartości, Ampol-Merol jest w stanie zaproponować rolnikom najlepsze rozwiązania, z kolei swoim pracownikom – dogodne warunki zatrudnienia.

Ampol-Merol wśród rolników jest postrzegany jako profesjonalny i bezkonkurencyjny dostawca oraz zapewniający najwyższy poziom obsługi klienta fachowy doradca. Już od 30 lat wychodzi do rolników z najlepszą jakościowo ofertą oraz profesjonalnym doradztwem agrotechnicznym. Jako Pewny Partner Twojego Gospodarstwa oferuje najlepsze rozwiązania – sprawdzone produkty, najlepszą obsługę, a także wsparcie w rozwiązywaniu codziennych dylematów.

Nieustającą misją firmy jest kompleksowe zaopatrzenie polskiego rolnictwa. Dlatego na bieżąco stara się reagować na potrzeby branży – poszerzając gamę produktów o nawozy dolistne, produkty do pakowania plonów i serie nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Więcej na: https://ampol-merol.pl/aktualnosci/232/ampol-merol-obchodzi-jubileusz-dzialalnosci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *