John Deere wcale nie taki drogi. Sprawdź!

Marka John Deere uchodzi za ekskluzywną i drogą. I o rzeczywiście są to maszyny z wyższej półki, to niekoniecznie muszą być drogie. Na targach Agrotech w Kielcach zaprezentowana została strona internetowa ze specjalnym konfiguratorem ciągników o mocy do 130 KM. Sprawdziliśmy! Nie jest źle.

Strona zawiera 8 modeli z sugerowanymi cenami netto. Rolnik może wybrać odpowiadający mu model oraz kluczowe dla niego opcje wyposażenia, po czym może tę ofertę wydrukować. Zawiera ona ponadto specjalnie skalkulowany rabat, który upoważnia do uzyskania 10 procentowej zniżki na wybrane wyposażenie. Najważniejsze, że zniżka nie odbiera rolnikowi możliwości dalszej negocjacji ceny.

Na stronie znajdziemy 8 modeli o mocy do 130 KM z sugerowanymi cenami netto. Ceny zaczynają się od 93 893 złotych netto za model 5050E do 341 341 zł netto za 6130R. Jest to przekrój przez ofertę firmy, gdzie każdy może szybko i łatwo porównać zbliżone modele innych marek.

Jest tam także kalkulator finansowania fabrycznego John Deere Financial. Dzięki niemu obliczymy sobie raty za wybrany sprzęt, oprocentowanie, wpłatę własną itp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *