John Deere uruchamia nowy program sprzedaży warsztatowych narzędzi ręcznych

Program obejmuje ponad 400 różnych produktów, które przeznaczone są zarówno do salonów sprzedaży, jak i warsztatów. W jego ramach, dostępne są również produkty do przechowywania narzędzi. Wszystko z myślą o intensywnym użytkowaniu i wygodzie serwisantów.

Skuteczny przegląd i naprawa maszyny nie byłyby możliwe, bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia pracownika serwisu, ale również bez wysokiej jakości narzędzi. Wiedząc o tym, John Deere, zdecydował się na wprowadzenie nowego programu sprzedaży tego typu produktów, aby wyjść przeciwko oczekiwaniom pracowników warsztatów. Co znajdziemy w ofercie amerykańskiego producenta?

Wózek narzędziowy

Chyba nikt nie lubi, kiedy narzędzia rozlokowane są w różnych miejscach warsztatu i ich poszukiwania zajmują sporą część czasu pracy. Skutecznym rozwiązaniem na utrzymanie porządku, może okazać się zakup wózka narzędziowego. – Wózek jest wyposażony w szuflady(5 małych i 2 duże) zamontowane na gładkich prowadnicach z łożyskami kulkowymi. Wszystko na 4 kółkach, w tym dwóch prowadzących z hamulcami. Maksymalne obciążenie wózka wynosi 360 kilogramów. Podstawa oraz górna część wykonana jest z blachy o grubości 1,2mm, a korpus wykonany z blachy o grubości 1mm. Wszystko zabezpieczone przez centralny system blokowania – mówi Hubert Malinger z John Deere Polska.

Zestaw narzędzi

Zestaw narzędzi John Deere dostępny jest w dwóch wymiarach. Pierwszy z nich, zajmujący jedną trzecią szuflady, ma wymiary: 389x230x66mm. Drugi, zajmujący pół szuflady: 422x372x92mm. Zakres dostępnych narzędzi jest bardzo szeroki i powinien zaspokoić potrzeby większości warsztatów. W zestawach znajdują się standardowe i głębokie nasadki, odwracalny mechanizm zapadkowy i akcesoria, zestawy kluczy nasadowych, płasko-oczkowych lub imbusowych, szczypce, młotki, pilniki, klucze do zastosowań specjalnych, zestawy wybijaków, obcinaki, piły oraz taśmy miernicze. Katalog z pełnym asortymentem produktów będzie rozprowadzany przez autoryzowane produkty dealerskie John Deere.

Skrzynka narzędziowa

Oprócz posiadania wózka narzędziowego istotne jest również posiadanie odpowiedniej skrzynki narzędziowej. Jednym z najpopularniejszych są skrzynki o wymiarach: 470x220x260 oraz 530x220x260. Jak wygląda taki produkt? – Skrzynka zbudowana jest z wyciąganego uchwytu oraz wzmocnionych i wytłoczonych paneli bocznych. Posiada 5 przegródek zabezpieczonych  warstwą pianki na 3 poziomach oraz górny otwór, który umożliwia zamknięcie skrzynki na zamek – mówi ekspert John Deere.

Nowa oferta narzędzi ręcznych została przygotowana we współpracy z firmą King Tony. Nowe narzędzia objęte są okresem i procedurą gwarancji. Dla narzędzi ręcznych jest to gwarancja dożywotnia. W przypadku narzędzi hydraulicznych, pneumatycznych oraz elektronarzędzi, okres ochrony wynosi dwa lata. Natomiast narzędzia z regulacją momentu obrotowego, wspomagające, elektryczne, akumulatory i ładowarki do elektronarzędzi, objęte są roczną gwarancją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *