Jesienna oferta specjalna Kärcher dla rolnictwa

Utrzymanie wysokiego stopnia higieny jest w rolnictwie nieodzwone. Kompleksowe spojrzenie to klucz do sukcesu. Nie wystarczy tylko samo urządzenie czyszczące i środki chemiczne. Muszą one być przyjazne dla środowiska i maksymalnie wydajne. Kärcher jako dostawca kompleksowych rozwiązań oferuje produkty idealnie odpowiadające tym potrzebom. Rozwiązania te nie tylko zapewniają najwyższy poziom higieny, ale także będą korzystne finansowo. Teraz w ofercie 360 stopni korzyści każdy rolnik znajdzie dla siebie świetne urządzenia czyszczące w atrakcyjnych, obniżonych cenach oraz otrzyma voucher o wartości 500 lub 1000 zł na dalsze zakupy sprzętu niezawodnej niemieckiej marki.

Urządzenia ciśnieniowe – niezastąpieni pomocnicy

Nacisk na optymalizację kosztów oraz zachowanie najwyższych standardów BHP w rolnictwie i to zarówno w hodowli zwierząt jak i uprawie roślin sprawia, że technologia czyszczenia pod wysokim ciśnieniem jest najbardziej pożądana do utrzymania czystości w gospodarstwie rolnym. Specyfika branży i duża ilość trudnych do usunięcia zabrudzeń powoduje, że warto wybrać sprzęt z najwyższej półki, tak by służył długo i by efekty pracy były zawsze doskonałe.

W ofercie promocją objęte są 4 urządzenia wysokociśnieniowe bez podgrzewania wody HD. Warto przybliżyć zwłaszcza jedną z nich, mianowicie HD 10/23-4 S Plus. Jest to mocna, niezawodne urządzenia, przeznaczona do długotrwałej, ciężkiej pracy w sektorach takich jak: rolnictwo ale także budownictwo, leśnictwo przemysł czy zakłady komunalne i duże firmy transportowe. Wyposażona w mocny, trwały, 4-biegunowy wolnoobrotowy silnik trójfazowy chłodzony powietrzem i wodą i trójtłokowa pompę z mosiężną głowicą. Dostępny z bogatym wyposażeniem dodatkowym, które zwiększa zakres zastosowań. Skuteczny filtr wstępny ochrania pompę przez zabrudzeniami znajdującymi się w doprowadzanej do urządzenia wodzie. Duże ogumowane koła sprawiają, że przemieszczanie urządzenia jest łatwe i lekkie nawet na nierównej nawierzchni. W standardzie urządzenie wyposażone w pistolet EASY!Force Advanced z obrotową lancą, 10 m wąż wysokociśnieniowy, dyszę Power i dyszę rotacyjną. EASY!Force oznacza, że praca urządzeniem jest niemal bez wysiłkowa, jest to innowacja firmy Karcher jedyne takie rozwiązanie dostępne na rynku.

Odkurzacze uniwersalne – pogromcy pyłu

Praca rolnika wiąże się nierozłącznie z zagrożeniami. Jednym z nich jest narażenie na groźne pyły, jakie powstają podczas prac rolniczych – zwłaszcza w procesie uprawy roślin. Zapylenie powietrza może być przyczyną wielu groźnych chorób. Czasami choroby są efektem częstego przebywania w otoczeniu, dużego zapylenia, powstałego przy pracy z materiałami roślinnymi. np. z ziarnem zbóż, sianem. Grupami szczególnie narażonymi na jego szkodliwe działanie są pracownicy zatrudnieni przy kruszeniu, obróbce, mieleniu, nawożeniu lub przesypywaniu nawozów sypkich, młóceniu, cięciu drewna, sianiu oraz wielu innych czynnościach powiązanych z materiałami sypkimi. W przypadku pylenia wtórnego potencjalne zagrożenie mogą stanowić takie zjawiska, jak cząsteczki ciał stałych oderwane od elementów maszyn i urządzeń rolniczych, elementów konstrukcyjnych (np. podłogi lub ściany) lub wyposażenia pomieszczeń.

Karcher, red.AS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *