Wyścigi traktorów – Grene Race 2017

Wystawa sprzętu rolniczego, prezentacja ofert sklepów z branży, a do tego dźwięk ścigających się traktorów i wspaniałe widowisko – to wszystko czeka 27 sierpnia na gości i uczestników tegorocznych zawodów Grene Race.

Puchar Polski w Wyścigach Traktorów to impreza organizowana przez Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Wielowieś, toruński Automobilklub i sieć sklepów rolniczo-technicznych Grene. Maszyny wezmą udział w zawodach ogólnopolskich 27 sierpnia 2017, na polach Wielowsi, w gminie Pakość.

Goście oraz zawodnicy biorący udział będą mogli podziwiać okazały sprzęt rolniczy, który niełatwo dziś zobaczyć na polach, ponieważ jedną z kategorii wyścigów stanowią traktory zabytkowe. Uczestnicy zmierzą się także w czterech innych kategoriach: do 80 km, powyżej 80 km, w wyścigu Ursusem C-330 i Ursusem C-45.

Oprócz wyścigów na kibicujących będzie czekało wiele atrakcji, takich jak rodeo, paintball czy archery battle. Grene Race to impreza nie tylko dla miłośników traktorów, ale także dla osób na co dzień interesujących się rolnictwem. Przybyli będą mieli okazję poznać ofertę sklepów, a nawet dokonać zakupu w sklepie rolniczo-technicznym Grene.

Zarówno udział w zawodach, jak i oglądanie widowiska jest całkowicie bezpłatne, dlatego organizatorzy zapraszają wszystkich –  hobbystów oraz amatorów traktorów. Wydarzenie rozpoczyna się w najbliższą niedzielę o 10:00 rano. Traktory wystartują w konkursie o Puchar Polski o godzinie 13:00. Towarzyszyć im będzie profesjonalna oprawa muzyczna i gorący doping kibiców.

Organizatorzy zapraszają do Wielowsi, na trasie Pakość-Inowrocław i gwarantują całodniową świetną zabawę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *