Jakie są kalendarze marki Zetor?

ZETOR zaprezentuje swoje oryginalne kalendarze na rok 2018. Premiera odbędzie się 12. listopada na światowych targach techniki rolniczej Agritechnica 2017 w niemieckim Hanowerze. Dla fanów ZETORA przygotowano dwa typy kalendarzy – edycję produktową przedstawiającą ciągniki ZETOR osadzone w przestrzeni futurystycznej oraz edycję limitowaną, gdzie tradycyjnie pozują piękne modelki w towarzystwie eleganckiej koncepcji  designowej . Zdjęcia do kalendarza (podobnie jak w latach poprzednich) wykonał Martin Fridner.

Obie wersje powstawały już na początku września w części produkcyjnej ZETOR TRACTORS a.s. (S.A.), przy liniach montażowych. Oprócz słynnego słowackiego fotografa Martina Fridnera, (który przygotowywał kalendarz w zeszłym roku i przed dwoma laty) w pracach nad kalendarzem brały udział znane modelki Alžbeta Šugarová i Andrea Zlesáková. Przygotowanie i wykonanie fotografii do limitowanego i produktowego kalendarza trwało dwa dni.

Kalendarz produktowy przedstawia na 12 stronach aktualną ofertę ciągników ZETOR, osadzonych w przestrzeni futurystycznej. Edycja limitowana połączona jest z nowym ZETOR designem i przedstawia na 4 stronach 4 główne atrybuty marki – siłę, dynamikę, design i przyszłość. Właśnie te elementy, uosabiające jakość nowego designu ZETOR, odzwierciedlają się w kostiumach, wyrazie i pozach modelek. Przestrzeń, w której się znajdują, łączy w efekcie edycję limitowaną z produktową. „Naszym celem było wyrażenie, poprzez obraz, podstawowej filozofii marki ZETOR, a więc siły i wytrzymałości połączonej z elegancją, dynamiką  i atrakcyjnym designem „, tak wyjaśnia Martin Fridner  (autor kalendarzy na rok 2018) powstanie przewodniego motywu obu wersji  kalendarzy.

Luksusowy wygląd obu kalendarzy podkreśla duży format, wysoka gramatura papieru, lakierowanie, a u edycji limitowanej jeszcze użycie lakieru wybiórczego. Edycja limitowana kalendarza ZETOR na rok 2018 będzie dostępna w ograniczonej ilości 800 sztuk. Kalendarz produktowy z czerwonymi ciągnikami o nakładzie 3500 sztuk będzie miał cenę 165 CZK. Kalendarz limitowany z artystycznymi fotografiami będzie można kupić za 360 CZK. Sprzedaż obu kalendarzy rozpocznie się 6. 11. 2017 r. w ramach sieci handlowej ZETOR. Kalendarze będzie można kupić u autoryzowanych dealerów marki ZETOR, a w ramach wybranych krajów Europy również w sklepie internetowym pod adresem http://eshop.zetor.com.

12. listopada od godz. 10.30 planowana jest premiera kalendarza, zaś prezentacj nowości produktowych marki na stoisku ZETOR będą mogli obejrzeć nie tylko goście targów Agritechnica 2017, ale także fani na całym świecie. Spółka ZETOR TRACTORS a.s. (S.A.) zrealizuje po raz pierwszy bezpośrednią relację z uroczystego otwarcia imprezy i premiery kalendarza, którą będzie można oglądać na Facebooku. Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej lub serwisów społecznościowych, gdzie z odpowiednim wyprzedzeniem zostanie umieszczony link do bezpośredniej transmisji uroczystości.

O firmie ZETOR TRACTORS a.s.
Firma ZETOR TRACTORS a.s. jest producentem traktorów ZETOR. Właścicielem firmy jest od 2002 roku słowacka spółka HTC holding a.s. Produkcja jest zlokalizowana w Brnie, w dzielnicy Líšeň. Obecnie firma zatrudnia około 700 osób. Za granicą firmę ZETOR reprezentuje sześć spółek córek (afiliacje) w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Polsce, Ameryce Północnej i w Indiach. Z całkowitej produkcji idzie 85% na eksport. Oprócz Czech i Słowacji do tradycyjnych rynków należą Polska, Litwa, Irlandia, Niemcy, Wielka Brytania, Francja, USA lub Bułgaria.

W 2016 roku marka ZETOR obchodziła 70 lat od swojego powstania. Na przeciągu lat swojego istnienia sprzedała ponad 1,3 miliona traktorów do 136 krajów świata. Klientom ZETOR oferuje idealną relację jakości i ceny produktów. Dzięki własnemu centrum produkcyjnemu i rozwojowemu w Brnie traktory są nieustannie modernizowane i zapewniają tak klientom najlepszą kombinację siły i mocy silnika, prostej i praktycznej konstrukcji, oraz doskonałe efekty eksploatacyjne. Oferta marki ZETOR aktualnie obejmuje cztery linie modelowe traktorów (MAJOR, PROXIMA, FORTERRA i CRYSTAL), planuje się rozszerzenie na sześć linii modelowych. W 2015 roku ZETOR TRACTORS a.s. przedstawił koncepcję designową ZETOR by Pininfarina, która będzie stopniowo wprowadzana we wszystkich liniach modelowych. Oprócz traktorów firma produkuje i sprzedaje też samodzielne silniki i komponenty do traktorów. W ofercie są między innymi dwie rodziny ładowarek czołowych ZETOR SYSTEM i oryginalne oleje marki ZETOR. ZETOR świadczy też usługi w zakresie serwisu i sprzedaży części zamiennych i jest w stanie zapewnić dostawę potrzebnych komponentów na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *