Jak znaleźć pracownika zza granicy?

Z powodu pandemii koronawirusa, polskim przedsiębiorcom trudno jest znaleźć pracowników. Za pośrednictwem nowego portalu Ukraincy Do Pracy polscy przedsiębiorcy mogą szybko rekrutować pracowników.

Kryzys 2020 r. związany z pandemią koronawirusa wpłynął przede wszystkim na pracę przedsiębiorstw, w tym polskich. Mimo szeregu ograniczeń kwarantanny polscy pracodawcy muszą myśleć o tym, jak utrzymać się na powierzchni i nie zbankrutować. Jednym z problemów, przed którym stali dziś polscy pracodawcy, jest poszukiwanie pracowników, w tym z Ukrainy.

Portal Ukraincy Do Pracy został stworzony specjalnie w celu uproszczenia procedury rekrutacji. Jest łatwy w użyciu zarówno dla pracodawców, jak i ukraińskich pracowników zainteresowanych znalezieniem pracy w Polsce.

Taki portal jest najlepszym narzędziem pomagającym polskim przedsiębiorcom w szybkim znajdowaniu pracowników bez pośredników. Jednocześnie Ukraińcy, którzy są obecnie bezrobotni, będą mogli zapoznać się z ofertami pracy w polskich firmach i wybrać najlepszą opcję zatrudnienia.

UkrainianDoPracy, red.AS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *