Jak dostać środki na RHD lub przetwórstwo?

Jak sięgnąć po pieniądze na „małe przetwórstwo” lub prowadzenie rolniczego handlu detalicznego? Zapisz się na szkolenie.

Niemal przed każdym naborem wniosków o przyznanie pomocy ARiMR organizuje szkolenia. Na zdjęciu uczestnicy szkolenia, które odbyło się w ARiMR 11 października 2018 r. z zasad przyznawania premii na rozpoczęcie działalności pozarolniczej. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza 21 stycznia 2019 r. na szkolenie.

Temat: udzielanie pomocy w ramach poddziałania 4.2 „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych obrót nimi lub ich rozwój” PROW 2014-2020 w zakresie naboru tematycznego dla rolników na tzw. „małe przetwórstwo” i  rolniczy handel detaliczny.  

Szkolenie kierowane jest do zainteresowanych ubieganiem się o przyznanie takiej pomocy oraz osób reprezentujących podmioty doradcze lub wypełniających wnioski o przyznanie takiego wsparcia.

Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko uczestnika oraz nazwę podmiotu, który reprezentuje należy kierować na adres mailowy:
mariusz.krzyzanowski2@arimr.gov.pl

do dnia 18 stycznia 2019 r. do godziny 12.00.

Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!

O przyjęciu uczestnika poinformujemy mailem zwrotnym.

Miejsce szkolenia: Centrala ARiMR, 02-822 Warszawa ul. Poleczki 33 (sala A014B)
w godzinach 11:00 – 13:30.

Organizator nie zapewnia noclegów ani wyżywienia.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w szkoleniu.

W przypadku znacznego zainteresowania udziałem w powyższym szkoleniu, ARiMR nie wyklucza organizacji ponownych spotkań szkoleniowych w prezentowanym zakresie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *