IV Krokowska Agro Wystawa

Krokowska Agro Wystawa to wydarzenie, które na stałe wpisało się do Kalendarza imprez w Gminie Krokowa. Jest pierwszą imprezą na północnych Kaszubach poświęconą rozwojowi technologii życia na wsi. Krokowska Agro Wystawa odbędzie się 28-29.04.2018 w obiekcie sportowym Speed Star w Sobieńczycach.

Podobnie jak w latach poprzednich również w tegorocznej wystawie zostanie zaprezentowana najnowsza oferta czołowych marek z branży maszyn i urządzeń rolniczych, to niepowtarzalna okazja dla rolników, aby w jednym miejscu obejrzeć, porównać i wybrać najlepsze maszyny na rynku rolniczym.

Podczas wystawy coś dla siebie znajdą się nie tylko gospodarze szukający nowości, ale także fani zabytkowych maszyn rolniczych. Obecni będą wystawcy z całego kraju, którzy zaprezentują również kuchnie z różnych
regionów Polski.

Speed Star to doświadczony organizator imprez, dlatego stawiamy nie tylko na dobrą zabawę dla rolników, ale także ich rodzin. W obiekcie sportowym Speed Star w Sobieńczycach, będą różnego typu atrakcje dla dzieci takie jak dmuchane place zabaw.

Tradycją się stało, że na Krokowskiej Agro Wystawie w sobotni wieczór zagoszczą zespoły disco polo, pokazy taneczne, konkursy i zabawy z udziałem publiczności.

Dla fanów motoryzacji i mocnych wrażeń mamy również dobrą informację. W drugiej części Ośrodka Sportów
Motorowych „Speed Star” odbędą się zawody rangi Mistrzostw Polski w Motocrossie, gdzie będziecie Państwo
świadkami niesamowitych emocji, których dostarczą nam najlepsi zawodnicy motocrossowi w naszym kraju.

Dodatkową atrakcją części Motocrossowej w dniach 28-29 Kwietnia 2018 roku będzie niesamowite show QFMX wykonane przez nielicznych na świecie zawodników quad freestyle, którzy pokażą spektakularne triki takie jak np. backflip, czyli salto w tył na quadzie.

W ubiegłym roku 2017 Krokowską Agro Wystawę oraz Zawody Motocrossowe przez weekend odwiedziło niemal 20 tysięcy osób. Tradycyjnie wstęp na wystawę oraz parkingi są bezpłatne.

Więcej aktualności o wystawie na www.facebook.com/KrokowskaAgro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *