INNVIGO zaprasza na spotkanie online

INNVIGO zaprasza rolników na kolejną transmisję internetową na żywo. 9 lipca o godz. 16 zaprezentowane zostaną efekty doświadczeń polowych, preparaty składające się na kompleksową technologię ochrony rzepaku ozimego, a także zaprawy i atrakcyjne pakiety herbicydów zbożowych. Widzowie poznają też specjalne jesienne promocje, jakie firma przygotowała dla plantatorów rzepaku i zbóż.

Tematem najbliższej relacji na żywo będzie jesienna ochrona upraw ozimych. Specjaliści przedstawią wyniki doświadczeń polowych, rekomendowane produkty i kompleksową technologię ochrony rzepaku ozimego, oferowaną przez INNVIGO w promocyjnych cenach.

Drugi ważny wątek to ochrona zbóż. Szczególny nacisk zostanie położony na zaprawy. To temat bardzo aktualny, ponieważ niezwykle silne porażenie kłosów chorobami fuzaryjnymi, jakie obecnie jest obserwowane na polach, w dużej mierze stanowi efekt nieprawidłowego doboru zapraw, którymi wykonywany był pierwszy, tak istotny zabieg przeciwko fuzariozom. Jak wynika z obserwacji, kolejne kroki – czyli ochrona podstawy źdźbła i ochrona kłosów – mogą okazać się niewystarczające, jeżeli wcześniej ziarno nie zostało odpowiednio zaprawione.

Innvigo, red.AS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *