III Krokowska Agro Wystawa rusza dziś

Krokowska Agro Wystawa to wystawa, która na stałe wpisała się do Kalendarza imprez w Gminie Krokowa i na Pomorzu. Podobnie jak w latach poprzednich również na tegorocznej wystawie zostanie zaprezentowana najnowsza oferta czołowych marek z branży maszyn i urządzeń rolniczych, to niepowtarzalna okazja dla rolników, aby w jednym miejscu obejrzeć, porównać i wybrać najlepsze maszyny na rynku rolniczym.

Podczas wystawy znajdą się nie tylko miłośnicy nowoczesnych sprzętów rolniczych, ale także fani zabytkowych maszyn rolniczych. Przygotowaliśmy dla Państwa wystawę oraz pokaz zabytkowych sprzętów rolniczych najbardziej zamiłowanych kolekcjonerów. Na wystawie obecni będą także wystawcy z regionu i nie tylko, którzy zaprezentują m.in. kuchnie z różnych regionów Polski.

– Jesteśmy doświadczonym organizatorem tego typu impez, dlatego też podczas imprezy stawiamy nie tylko na dobrą zabawę dla rolników, ale także ich rodzin. Na obiekcie sportowym ,,Speed Star” w Sobieńczycach ,gdzie odbędzie się Krakowska Agro Wystawa zostaną przygotowane różnego typu atrakcje dla dzieci takie jak np. dmuchane place zabaw – mówi Justyna Siekaj, organizatorka.

Tradycją się stało, że na Krokowskiej Agro Wystawie w sobotni wieczór zagoszczą zespoły disco polo, pokazy taneczne, konkursy i zabawy z udziałem publiczności. Dla fanów motoryzacji i mocnych wrażeń mamy również dobrą informację. Na drugiej części Ośrodka Sportów Motorowych ,,Speed Star” odbędą się zawody rangi Mistrzostw Polski w Motocrossie, gdzie będziecie Państwo świadkami niesamowitych emocji, których dostarczą nam najlepsi zawodnicy motocrossowi w naszym kraju.

Dodatkową atrakcją części Motocrossowej w dniach 6-7 maja 2017 roku będzie niesamowite show QFMX wykonane przez nielicznych na świecie zawodników quad freestyle, którzy pokażą spektakularne triki takie jak np. backflip, czyli salto w tył na quadzie. Ale to nie wszystko! Będziecie także Państwo świadkami pokazu na skuterach śnieżnych, gdzie freestyle’owcy rozgrzeją Wasze emocje i podniosą adrenalinę.

W ubiegłym roku 2016 Krokowską Agro Wystawę oraz Zawody Motocrossowe przez weekend odwiedziło niemal 20 tysięcy osób. W tym roku także liczymy na Państwa obecność. Tradycyjnie wstęp na wystawę oraz parkingi są bezpłatne, gwarantujemy miłą atmosferę i niezapomniane wrażenia.

Zapraszamy do Sobieńczyc 6-7 maja.

Impreza odbywa się pod patronatem Raportu Rolnego.

www.facebook.com/KrokowskaAgro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *