Husqvarna zaprezentuje nowości na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa w Nadarzynie

W dniach 10-11 stycznia (środa, czwartek) 2018 roku, podczas kolejnej edycji targów TSW w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, firma Husqvarna zaprezentuje tegoroczne nowości produktowe. To pierwsza w tym roku okazja, aby zobaczyć najnowszy asortyment maszyn, urządzeń i akcesoriów Husqvarna do pielęgnacji terenów zieleni i nie tylko.

„Targi Sadownictwa i Warzywnictwa to unikalna okazja do spotkania z jedną z najważniejszych grup naszych Klientów i są idealną okazją do zaprezentowania tegorocznych premier produktowych” – mówi Maciej Konieczny, Dyrektor Handlowy w firmie Husqvarna Poland.

Jedną z nowości 2018 jest Rider z koszem do zbierania trawy, niezwykle zwrotny, o małym promieniu skrętu, z opcjonalnym napędem na cztery koła zapewniającym przyczepność w każdych warunkach. Rider Collection to maszyna idealna do pracy w trudnym terenie, z nowatorskim, znakomitym systemem zbierania skoszonej trawy.

„Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów w 2018 roku w ofercie firmy Husqvarna pojawiły się także myjki ciśnieniowe. Wielu naszych Klientów budujących swój park maszynowy zgłaszało potrzebę posiadania tego rodzaju maszyn Husqvarna. Serdecznie zapraszamy wszystkich zwiedzających targi do odwiedzenia naszego stoiska numer B50” – dodaje Maciej Konieczny, Dyrektor Handlowy w firmie Husqvarna Poland.

Uroczyste otwarcie targów odbędzie się 10 stycznia br. o godzinie 10:00 w Ptak Warsaw Expo, Hala F, Al. Katowicka 62 w Nadarzynie. Każdego roku targi gromadzą rzeszę zwiedzających, którzy mają do dyspozycji stoiska największych firm z branży sadownictwa, warzywnictwa, pielęgnacji terenów zieleni oraz firm wspierających produkcję ogrodniczą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *