Grupa Azoty PUŁAWY stawia na innowacje

Grupa Azoty PUŁAWY przystąpiła do XIII edycji ARP Innovation Pitch, wydarzenia organizowanego przez Agencję Rozwoju Przemysłu. Jego celem jest wyłonienie innowacyjnych rozwiązań i potencjalnych partnerów dla naszej Spółki – jednej z największych firm nawozowo-chemicznych w Polsce i Europie.

– Grupa Azoty PUŁAWY bardzo mocno stawia na innowacje. Wdrażanie nowoczesnych technologii jest jednym z priorytetów rozwoju naszej firmy. Kooperacja nauki i wysokospecjalistycznego przemysłu to nie tylko wyzwanie, ale przede wszystkim ogromna szansa wpisująca się w Strategię na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju Wicepremiera Mateusza Morawieckiego – mówi Jacek Janiszek, prezes Zarządu Grupy Azoty PUŁAWY.

W obecnej edycji poszukiwane są innowacyjne rozwiązania dla Grupy Azoty PUŁAWY z czterech obszarów:
NAWOZY – poszerzenie oferty nawozowej spółki o nowe produkty i sposoby ich aplikacji;
Biotechnologia – z wykorzystaniem surowców roślinnych oraz rozwój produktów przyjaznych środowisku;
Produkty – wydłużenie łańcuchów produktowych spółki; tworzenie nowych produktów bazujących na surowcach posiadanych przez spółkę;
Technologie – optymalizacja efektywności procesów produkcji spółki.

Wraz z Agencją Rozwoju Przemysłu zapraszamy do udziału w ARP Innovation Pitch wszystkich, którzy chcą podjąć wyzwanie tworzenia innowacyjnych produktów, współpracując przy tym z liderem polskiej branży nawozowo-chemicznej, jakim jest Grupa Azoty PUŁAWY.

Przyjmowanie zgłoszeń trwa do 25 listopada 2017 r. Regulamin i wszelkie informacje o naborze są dostępne na stronie www.ptt.arp.pl/warsztaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *