Glebogryzarka Faworyt SGT 48-196 L firmy Krysiak

Glebogryzarka spalinowa to oszczędność czasu i sił, która idzie w parze z większą efektywnością prac ogrodowych. To właśnie ona pozwoli nam założyć ogród marzeń, który będzie cieszyć oko soczystą zielenią trawnika oraz bogactwem barwnych kwiatów. Idealnie rozdrobniona gleba, dokładnie wymieszana z nawozem oraz równa powierzchnia gruntu to korzyści, które z pewnością doceni każdy pasjonat ogrodnictwa – zarówno profesjonalista, jak i amator.

Marzysz o pięknym ogrodzie pełnym zieleni, ale widzisz, że gleba pod trawnik czy rabaty wymaga spulchnienia i wyrównania powierzchni? Glebogryzarka może okazać się niecenioną pomocą! Dzięki niej nawet niezbyt płodne grunty mogą zostać odpowiednio przygotowane pod uprawę roślin. Z glebogryzarki warto skorzystać przed wysiewem trawnika, tworzeniem rabat kwiatowych lub założeniem zupełnie nowego ogrodu. Glebogryzarka idealnie rozbije zbyt gliniastą i zwartą strukturą glebę, pozwalając na właściwe przyjęcie się nowych sadzonek i nasion. Ponadto precyzyjne spulchnienie gleby ułatwi wymieszanie jej z nawozem, gwarantując dokładne odżywienie roślin zasadzonych na całej powierzchni ogrodu.

Te oraz szereg innych korzyści zapewni użycie glebogryzarki Faworyt SGT 48-196 L firmy Krysiak. Jako narzędzie przeznaczone do kultywacji gleby dokładnie rozbija ona grudy ziemi, jednocześnie ją napowietrzając i ułatwiając dostęp wody do korzeni. Ponadto, poprzez przecięcie pozostałych w ziemi korzeni chwastów, ograniczony zostaje ich dalszy wzrost i rozprzestrzenianie się.

Zasilana silnikiem spalinowym glebogryzarka Faworyt SGT 48-196 L to sprzęt stworzony przede wszystkim z myślą o dużych ogrodach, w których może być problem z dostępem do energii elektrycznej. Brak przewodu w przypadku glebogryzarki spalinowej problem ten skutecznie rozwiązuje. Pracę z glebogryzarką Faworyt ułatwia przedni napęd na koła jezdne oraz silnik zamontowany przed nożami. Taka budowa wspomaga pracę urządzenia oraz niweluje konieczność użycia dodatkowej siły, powodując, że praca w ogrodzie z ważącym blisko 70 kg urządzeniem jest o wiele łatwiejsza. Regulowana szerokość robocza (od 42 do 54 cm) pozwala spulchniać zarówno szersze połacie gleby, jak i węższe grządki. Mechanizm glebogryzarki sięga na głębokość od 17 do 35 centymetrów, zamieniając nawet najbardziej oporne podłoże w lekką i żyzną glebę. Dodatkowy komfort użytkowania zapewnia regulowany do trzech poziomów uchwyt. Niezawodność gwarantuje 4-suwowy silnik renomowanej marki Loncin, z kolei nad bezpieczeństwem czuwa umieszczona z tyłu blaszana osłona noży.

Co ważne, aby maksymalnie chronić naturalną, zbitą w niewielkie grudki strukturę gleby, optymalne jest wykorzystanie podczas pracy wolniejszych obrotów. Jeśli poświęcimy nieco czasu i zainwestujemy w sprzęt, który odpowiednio przygotuje glebę, możemy mieć pewność, że będziemy mogli cieszyć się piękną zielenią ogrodu przez długie lata.

Specyfikacja techniczna:
silnik: Loncin
pojemność: 196 cm3
moc: 6,5 KM
szerokość robocza: 42-54 cm
głębokość robocza: 17-35 cm
biegi: 1 do przodu, 1 do tyłu
regulacja wysokości uchwytu: 3 poziomy
napęd na przednie koła
waga netto: 69 kg
Strona www: www.krysiak.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *