Finansowanie fabryczne SaMASZ – nowość w ofercie BZ WBK Leasing

BZ WBK Leasing poszerza swoją ofertę dla rolników o finansowanie fabryczne produktów SaMASZ, jednego z największych w Europie producentów maszyn rolniczych. Oferta obejmuje roczną i półtoraroczną pożyczkę 0 proc.

– Pozycja lidera w obszarze finansowania maszyn i urządzeń zobowiązuje nas do stałego poszerzania oferty i współpracy z najlepszymi – tłumaczy Jacek Zwierski, dyrektor sprzedaży ds. rynku maszyn i urządzeń w BZ WBK Leasing. – SaMASZ należy nie tylko do polskiej, ale ogólnoeuropejskiej czołówki producentów maszyn rolniczych. Jestem przekonany, że nasi klienci docenią zarówno jakość oferty produktowej, jak i bardzo dobre warunki finansowe, które im zaoferowaliśmy – dodaje Zwierski.

Suma opłat = wartość maszyny

W ramach współpracy BZ WBK Leasing zaoferował klientom dwie możliwości finansowania fabrycznego maszyn rolniczych SaMASZ – w dwóch oraz trzech ratach.

Finansowanie fabryczne SaMASZ

Nazwa produktu

SaMASZ Pożyczka 0%  UW. 34%  2X33%

SaMASZ Pożyczka 0%  UW 25% 3X25%

Suma wszystkich opłat

100 %

101 %

Udział własny

34%

25%

Ilość i wartość % rat

2  x  33%

3 x  25%

Okres finansowania

12 miesięcy

18 miesięcy

Sposób spłat

Raty półroczne

 

W obu propozycjach, BZ WBK Leasing finansuje jedynie maszyny rolnicze. Ich wiek nie może przekroczyć 3 lat. Suma wszystkich opłat to odpowiednio 100 proc. dla dwóch rat i 101 proc. dla trzech.

– Zima to już tradycyjnie dobry czas na planowanie i zakup maszyn rolniczych. Staraliśmy się jednak nie tylko wpasować w kalendarz, ale zachęcić klientów również warunkami oferty. Oprócz zerowego oprocentowania, rolnicy mogą liczyć także na dwuletnią gwarancję
i bezpłatny dowóz maszyn na terenie całej Polski – komentuje Jacek Zwierski z BZ WBK Leasing.

Rolnictwo na fali wznoszącej

Do zakupu maszyn zachęca też dobra koniunktura w rolnictwie. Wyniki branży leasingowej są zawsze skorelowane z nastrojami w poszczególnych sektorach. Jeśli możliwości inwestycyjne polskich rolników będą rosły, to zaobserwujemy również rosnące statystyki w zakresie finansowania maszyn rolniczych. Biorąc pod uwagę cały rynek, dynamika wzrostu w pierwszych trzech kwartałach roku sięgnęła 39,5 proc. r/r. Wyniki BZ WBK Leasing rosły jeszcze szybciej – o 41,2 proc. r/r. BZ WBK Leasing jest wśród liderów finansowania maszyn rolniczych, finansując blisko 18 proc. wszystkich środków trwałych tego typu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *