Finał loterii „DBAMY O POLSKĄ ZIEMIĘ”

fot. Sławomir Kłak

Główna nagroda w loterii Grupy Azoty „Dbamy o Polską ziemię” trafiła do gospodarstwa rolnego spod Garwolina

Sebastian Krzyśpiak, rolnik z Gończyc k. Garwolina jest laureatem pierwszej edycji loterii „Dbamy o polską ziemię” zorganizowanej przez Grupę Azoty. Jak sam zaznacza, pochodzi z wielopokoleniowej rodziny, od lat wspierającej tradycję polskiej wsi. Zwycięzca odebrał dziś z rąk prezesa Grupy Azoty PUŁAWY Jacka Janiszka i prezesa Ursusa S.A. Karola Zarajczyka – kluczyki do nowego ciągnika URSUS C-380. W akcji promocyjnej, której celem było nagrodzenie lokalnego patriotyzmu i promocja silnych polskich marek, nadesłano 12 tysięcy zgłoszeń i wyłoniono 134 laureatów dodatkowych nagród pieniężnych.

Sebastian Krzyśpiak jest właścicielem 30 hektarowego gospodarstwa zajmującego się produkcją mleka, na bazie którego powstają produkty mleczne sprzedawane w całej Polsce. Jak podkreśla zwycięzca loterii w prowadzeniu gospodarstwa kieruje się dbałością o polską ziemię i wysoką jakość produktu oraz lokalnym patriotyzmem, dlatego od lat kupuje nawozy Grupy Azoty. Zakup produktów od sprawdzonego, rodzimego producenta to gwarancja bezpieczeństwa produkcji, ale i wsparcie dla rozwoju kraju, które w konsekwencji przekłada się na bezpieczeństwo materialne jego rodziny i przyszłość dzieci.

– Nawozy z Grupy Azoty są produktami wysokiej jakości i rolnicy chętnie je kupują. Potwierdziła to także nasza loteria – zainteresowanie nią przerosło wszelkie oczekiwania. Cieszę się również, że przy okazji tej akcji udało się zacieśnić współpracę z firmą Ursus. Przedsiębiorstwa z Lubelszczyzny, zwłaszcza te działające w tej samej lub pokrewnej branży powinny ze sobą na co dzień współdziałać, bo to nie tylko pozwoli na lepsze wykorzystanie ich potencjału, ale też przełoży się na rozwój gospodarczy całego regionu – mówi Jacek Janiszek, prezes zarządu Grupy Azoty PUŁAWY.

– Po raz kolejny polscy czempioni połączyli swoje siły i wyszło to doskonale. Duża liczba uczestników i zainteresowanie, jakie wzbudził konkurs jest bardzo budujące. Jestem pewien, że nowy Ursus C-380, który trafi do gospodarstwa Pana Sebastiana, będzie znakomitym narzędziem pracy i ułatwi wykonywanie codziennych obowiązków. Nasza współpraca z Grupą Azoty nadal będzie się rozwijać, co w efekcie przełoży się na sukces nie tylko obu spółek, ale również dalszy wzrost całej polskiej gospodarki – dodaje Karol Zarajczyk, prezes zarządu Ursus S.A.

Podczas konferencji prezes Ursusa K. Zarajczyk, po zapoznaniu się z profilem gospodarstwa, jakie prowadzi pan Sebastian, zadeklarował, że firma Ursus dodatkowo wyposaży ciągnik
w odpowiedni ładowacz.

Loteria „DBAMY O POLSKĄ ZIEMIĘ” została zorganizowana po raz pierwszy. Mogli wziąć w niej udział wszyscy, którzy w okresie od 12 marca do 5 maja 2018 r. zakupili za kwotę co najmniej 1000 zł brutto nawozy Grupy Azoty z listy produktów wymienionych w regulaminie oraz dokonali odpowiedniego zgłoszenia. Oprócz ciągnika URSUS, który był nagrodą główną, uczestnicy loterii mogli wygrać 160 nagród po 1000 zł każda. Dodatkowo każdy z zarejestrowanych uczestników otrzymał link do pobrania ekskluzywnego poradnika Grupy Azoty Leksykon Nawożenia.

Od samego początku loteria cieszyła się wielkim zainteresowaniem. Już w pierwszym tygodniu nadesłano prawie 1 150 zgłoszeń, zaś w całej loterii było ich ponad 11 840. W sumie przeprowadzono osiem losowań, w których wyłoniono 134 laureatów.

Po uroczystości wręczenia nagrody głównej w loterii jej laureat wraz z rodziną zwiedził puławskie zakłady azotowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *