Dołącz do grona liderów polskiej branży mleczarskiej

Ranking Spółdzielni Mleczarskich ma na celu wyłonienie wyróżniających się przedsiębiorstw mleczarskich w Polsce. Nie zwlekaj i dołącz do grona liderów polskiej branży mleczarskiej już dziś ! Do tegorocznej, XII edycji Rankingu mogą zgłaszać się wszystkie przedsiębiorstwa mleczarskie, zarówno spółdzielnie jak i firmy prywatne tj. m.in. spółki z ograniczoną odpowiedzialnością czy spółki akcyjne. Udział w XII Rankingu Spółdzielni Mleczarskich jest bezpłatny!

Oceną firm mleczarskich zajmuje się grono niezależnych ekspertów i znawców branży, którzy poddadzą obiektywnej analizie wszystkie zgłoszone firmy. Niezależnie od zajętego miejsca, wszystkie firmy biorące udział w Rankingu dostaną raporty indywidualne, opracowane przez ekspertów. Jest to również doskonała okazja do porównania swojej pozycji na tle innych firm z branży mleczarskiej.

Warunkiem uczestnictwa w XII Rankingu Spółdzielni Mleczarskich jest wypełnienie ankiety i przesłanie jej do biura Polskiej Izby Mleka w wersji elektronicznej na adres: doradztwo@izbamleka.pl lub w wersji papierowej na adres: Polska Izba Mleka, ul. Mickiewicza 7/23, 15-213 Białystok. Więcej szczegółów dotyczących Rankingu znajdą Państwo na stronie www.izbamleka.pl w zakładce Ranking 2018.

Organizatorzy zobowiązują się do zachowania poufności udostępnionych danych, które będą wykorzystane jedynie w celu sporządzenia Rankingu i wyłonienia laureatów. XII Ranking Spółdzielni Mleczarskich jest dofinansowany z Funduszu Promocji Mleka.

Rozstrzygnięcie XII Rankingu Spółdzielni Mleczarskich odbędzie się na uroczystej Gali podczas XVI Forum Spółdzielczości Mleczarskiej, 27 września 2018 r. w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *