Dochodowość gospodarstw rolnych na podstawie rachunkowości PL FADN

Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu zaprasza na konferencję: Dochodowość gospodarstw rolnych na podstawie rachunkowości PL FADN która odbędzie się w PODR Oddział w Starym Polu, 26 maja 2017 r. (piątek), godz. 10:00 w sali im. prof. St. Laskowskiego.

W programie:
1. Dochodowość rolnictwa na podstawie wyników badań w systemie rachunkowości rolnej PL FADN – wykładowcy Instytutu Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej – PIB w Warszawie.
2. Wystąpienia przedstawicieli oddziałów regionalnych ARiMR, ARR i ANR przedstawiających najważniejsze zadania stojące przed tymi instytucjami w 2017 r.

Konferencja skierowana jest do rolników i doradców rolnych, a także przedstawicieli organizacji rolniczych, samorządów lokalnych oraz instytucji działających w otoczeniu wsi i rolnictwa.

Wszystkim uczestnikom konferencji organizator zapewnia serwis kawowy oraz obiad, w związku z czym prosi o potwierdzenie udziału do 22.05.2017 r. na adres: m.kozlowska@podr.pl lub Daniel Roszak tel. (58) 326 39 27; 502 624 820 e-mail: d.roszak@podr.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *