Dni Pola Procamu

W imieniu Instytutu Praktycznej Agronomii PROCAM oraz właścicieli gospodarstw, w których prowadzone są poletka demonstracyjne zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Dni Pola PROCAM 2019.
Ogólnopolski cykl Dni Pola ma na celu wprowadzenie wszystkich zainteresowanych klientów i partnerów naszej firmy w nowy sezon z zakresu agrotechniki, nasiennictwa i ochrony roślin.

Tematem przewodnim będzie sytuacja fitosanitarna na polach w 2019 roku. Dobór odmian w uprawie roślin jest kluczowym elementem budowania wysokiego plonu. Dlatego zapraszamy do odwiedzenia kolekcji wysianych odmian rzepaku ozimego i pszenicy ozimej w technologii PowerSeeds z zaprawą bakteryjną SuperPower. Nowością będzie rzepak LG Absolut, odmiana odporna na wirusa żółtaczki rzepy – TuYV.
Doradcy PROCAM zaprezentują sprawdzone i nowe rozwiązania z zakresu ochrony herbicydowej rzepaku i zbóż. Przedstawione zostaną również przebadane w praktyce technologie nawożenia roślin, a także ochrony fungicydowej. Dodatkową ciekawostką będzie zwalczanie szkodników przy pomocy preparatów chemicznych, a także biologicznych, takich jak np. DeliaStop na śmietkę kapuścianą. Na spotkaniach będzie również możliwość przebadania twardości wody.
W trakcie Dni Pola prezentowane będą też najnowsze rozwiązania w temacie maszyn rolniczych, które są niezbędne w każdym gospodarstwie.
Zapraszamy do zapoznania się z terminami naszych Dni Pola 2019 oraz do aktywnego udziału w spotkaniach.

Dni Pola PROCAM Polska 2019

1. 31.05.2019 (piątek) Brzóstownia, powiat Śremski, województwo Wielkopolskie.
2. 05.06.2019 (środa) Podolany, powiat Złotoryjski, województwo Dolnośląskie.
3. 07.06.2019 (piątek)  Karolewo , powiat Obornicki, województwo Wielkopolskie.  
4. 11.06.2019 (wtorek) Ratyczów, powiat Tomaszowski, województwo Lubelskie.
5. 14.06.2019 (piątek) Strachocin, powiat Stargardzki, województwo Zachodniopomorskie.
6. 18.06.2019 (wtorek) Szepietowo, powiat  Wysokomazowiecki, województwo Podlaskie.
7. 19.06.2019 (środa) Stanowo, powiat Sztumski, województwo Pomorskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *