Czyszczenie i pielęgnacja posadzek w przemyśle

Przemysł wymaga rozwiązań, które są dedykowane tej branży, które znają jej specyfikę i poradzą sobie z licznymi wyzwaniami związanymi z pracą w tym sektorze. Kärcher przedstawia skuteczne sposoby na zachowanie czystości na posadzkach. A czystość w przemyśle zawsze skorelowana jest ze słowem, które jest nie do przeceniania w warunkach produkcji przemysłowej, jakim jest bezpieczeństwo. Powierzchnie podłóg przeznaczonych do użytku w branży przemysłowej są odporne na bardzo intensywne użytkowanie, gładkie lub delikatnie strukturalne, pokryte powłoką zabezpieczającą lub cementem o wysokim stopniu gęstości. Mogą być pomalowane lub z dodatkiem piasku dla zwiększenia własności antypoślizgowych. Zadbać o takie posadzki pomoże  szorowarka. Kärcher prezentuje wybór tych urządzeń dedykowanych do przemysłu w specjalnej ofercie, w której otrzymasz za zakup urządzenia voucher na dalsze zakupy sprzętu profesjonalnego niemieckiego producenta.

Jaka szorowarka dla przemysłu?

Możliwości tych urządzeń są ogromne. Aby w pełni wykorzystać je w konkretnym zakładzie przemysłowym, każda maszyna jest specjalnie konfigurowana przez ekspertów, tak, by jej wyposażenie odpowiadało konkretnym potrzebom. Urządzenia dzięki swej skuteczności pozwalają na zachowanie wysokiego poziomu higieny, a przez to bezpieczeństwa i ciągłości produkcji. Ich stosowanie przekłada się na wymierne korzyści finansowe i to nie tylko dzięki zmniejszonemu zużyciu środków czyszczących, ale także dzięki ergonomicznej pracy.

Kärcher w ofercie posiada wiele urządzeń do mycia posadzek – szorowarek. Jednak ze względu na skalę działalności przemysłowej i wymogi tego sektora często korzysta się z większych, wydajniejszych maszyn z fotelem dla operatora.

Krótka i wąska budowa urządzenia gwarantuje wysoką łatwość manewrowania umożliwiając swobodną pracę w wąskich przejściach. W wyposażeniu system wymiennych głowic, panel sterowania EASY i system kluczy KIK. Szorowarka może pracować w trybie eco!efficiency, który znacznie obniża głośność pracy. Dodatkowo w trybie eco!efficiency urządzenie pobiera znacznie mniej energii co pozwala na wydłużenie czasu pracy na akumulatorach i wydłużenie żywotności samych akumulatorów (zwiększona ilość cykli ładowania) oraz szczotek. Opcjonalnie można doposażyć w boczne szczotki podmiatające,

Karcher, red.AS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *