Członek Zarządu ANWIL S.A. nagrodzony Kluczem Sukcesu

Jarosław Ptaszyński, Członek Zarządu ANWIL S.A., Dyrektor Operacyjny został uhonorowany Kluczem Sukcesu. Zaszczytne wyróżnienie otrzymał za zasługi na rzecz budowania oraz promowania kultury bezpieczeństwa zarówno w macierzystej firmie, jak i w polskiej branży chemicznej. Laudację wygłosił dr hab. Adam S. Markowski.

Klucz Sukcesu to nagroda redakcji magazynu Chemia Przemysłowa oraz portalu kierunekCHEMIA.pl przyznawana w uznaniu dla osiągnięć zawodowych w dziedzinie bezpieczeństwa procesów przemysłowych tak naukowcom (czterokrotnie), jak i praktykom (raz). Decyzją kapituły szósty Klucz Sukcesu trafił także do rąk praktyka – Jarosława Ptaszyńskiego, Członka Zarządu ANWIL S.A., Dyrektora Operacyjnego.

Dr hab. Adam S. Markowski z Politechniki Łódzkiej, wygłaszając laudację na część Prezesa Ptaszyńskiego podkreślił, że jest on – człowiekiem bardzo wrażliwym na zagadnienia bezpieczeństwa, popierającym i inicjującym szereg projektów w tym zakresie, a do tego, co jest niezwykle istotne, potrafiącym pociągnąć za sobą współpracown

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *