Cynkomet w Suwałkach

Cynkomet z Czarnej Białostockiej rozszerza sieć dystrybucji i otwiera swój punkt logistyczny w Suwałkach.

Nowa inwestycja jest odpowiedzią na potrzeby rolników i innych klientów spółki z regionu suwalskiego i okolic.
– Wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom, ułatwiając im dostęp zarówno do naszych maszyn rolniczych, jak i do usługi cynkowania, bez potrzeby odwiedzania firmy w Czarnej Białostockiej, czy też w Wyszkowie – mówi Mariusz Dąbrowski, prezes Cynkometu. – Chcemy być bliżej klienta, jednocześnie rozszerzając swoją sieć sprzedaży.

Na placu magazynowym o powierzchni ponad 1000 m.kw., zainteresowani kupnem rolnicy będą mogli obejrzeć najnowsze maszyny Cynkometu, skorzystać z fachowego doradztwa, a także dokonać zakupu. Z kolei osoby zainteresowane usługą cynkowania mogą dostarczyć do punktu konstrukcje stalowe, które chcą zabezpieczyć przed korozją za pomocą cynkowania ogniowego, realizowanego w dwóch oddziałach spółki – w Wyszkowie lub Czarnej Białostockiej, oszczędzając na ich transporcie. Punkt został zorganizowany głównie z myślą o osobach fizycznych, ale korzystać z niego mogą także firmy.

– Punkt wyposażony jest w odpowiedni sprzęt – najazdową wagę samochodową i wózek widłowy, w biurze można dopełnić wszystkich formalności, a nasza flota transportowa zawiezie elementy przeznaczone do cynkowania do naszych cynkowni i – po zabezpieczeniu – odwiezie je z powrotem – mówi Andrzej Mantur, kierownik sprzedaży i marketingu Cynkometu. – Dowożąc materiał do naszego punktu w Suwałkach, klient zaoszczędzi czas i pieniądze, otrzyma gwarancję ceny, terminu i jakości wykonania usługi, a w dłuższej perspektywie także różnego rodzaju promocje.

Firma planuje uruchomienie suwalskiego oddziału sprzedażowego na początku grudnia. Zatrudnienie w nowym punkcie znajdzie kilka osób.

Źródło: MASZ-MEDIA
Opracowała: Jolanta Malinowska-Kłos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *