Condor V zastąpi „czwórkę”

W tym tygodniu ostatni Condor IV uroczyście opuścił fabrykę Agrifac w Steenwijk. Nie ma się jednak czym martwić, ponieważ następca jest już gotów.

Ponad 500 sztuk wyprodukowanycj i sprzedanych w ponad 20 krajach na całym świecie, od Europy po Australię i Amerykę Północną, pokazało, że Condor IV to była udana konstrukcja.

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ

Generacja Condor IV składała się z kilku modeli i wersji. Oprócz bogato wykonanej wersji standardowej, posiała także takie wersje, jak Condor ClearancePlus z regulowanym prześwitem w zakresie 130-200 cm, Condor WideTrackPlus z regulowaną szerokością gąsienic między 225 a 300 cm oraz MountainMasterPlus, które mogą się poziomować na stromych zboczach.

Produkcja Condora IV rozpoczęła się w 2015 roku.

Następca tego pokolenia zszedł już z bloków startowych. Nowa generacja opryskiwaczy Condor V będzie produkowana od 1 stycznia w najbardziej zrównoważonej fabryce w Holandii, która została uroczyście otwarta dwa lata temu. Oprócz Condora, Agrifac produkuje tam również Condor Endurance, opryskiwacz o pojemności 8 000 l oraz kombajn do buraków LightTraxx.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *