Concordia Produkcja Zwierzęca laureatem konkursu Najwyższa Jakość QI

Concordia Ubezpieczenia już po raz piąty została laureatem Programu „Najwyższa Jakość Quality International”. W tegorocznej edycji Złotym Godłem nagrodzony został produkt Concordia Produkcja Zwierzęca, wprowadzony na rynek na początku 2018 r. Ubezpieczenie produkcji zwierzęcej od utraty zysku zapobiega utracie płynności funkcjonowania gospodarstwa w przypadku padnięcia dużej liczby zwierząt lub zablokowania gospodarstwa wskutek wystąpienia choroby zwalczanej z urzędu. Odpowiedzialność Concordii zachodzi nawet wtedy, kiedy ubezpieczone stado jest całkowicie zdrowe, ale w jego sąsiedztwie wystąpiła jedna z chorób zakaźnych zwierząt, np. ptasia grypa i z powodu blokad nałożonych przez lekarzy weterynarii zwierzęta lub jaja nie mogą być sprzedane.

Produkt skierowany jest sektora drobiarskiego, w szczególności do osób posiadających stada produkcyjne i zarodowe takie jak: kury nioski (odchów i faza nieśności), brojlery kurze i indycze, kaczki, a także osób, które na swoją działalność wzięły kredyt.

  – Otrzymana nagroda stanowi dla nas bardzo dużą wartość. Jest ona bowiem potwierdzeniem dobrze wykonanej, wielomiesięcznej pracy całego zespołu, na czele z dr Katarzyną Pankiewicz. Życzyłbym sobie, aby kolejne wdrożenia produktowe miały taki właśnie finał – powiedział Michael Lösche, Członek Zarządu Concordii Ubezpieczenia.

Najwyższa Jakość QI jest największym konkursem jakościowym w Polsce, skupiającym przedstawicieli firm i instytucji działających na terytorium Polski. To projekt, którego celem jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością, a także wskazanie i promocja tych podmiotów, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie. Programowi patronują obiektywni eksperci z  Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz Katedry Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

W poprzednich Concordia otrzymała: w 2017 r. Złote Godło za ubezpieczenie Życie Casco, w 2015 r. Brązowe Godło za produkt Życie Komfort, w 2013 r. Złote Godło za ubezpieczenie Ochrony Prawnej, a w 2011 r. Srebrne Godło za Życie Plus.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *